Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírnak itt a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt a lányok a romantikus fiúkért, amikor a valós életben meg elküldik őket? Meg akkor is sírtok amikor az üresfejű kopasz gengszter pasitok "ver"titeket, de az érzelmes fiúk nem kellenek?

Figyelt kérdés
tapasztalatból beszélek 21f.
2010. febr. 11. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
ezt én sem értettem soha. Én is lény vagyok, de én valóban a romantikusokat szeretem :D Jó, ne legyen papucs, de ne is ilyen kigyúrt barom aki ha nem tetszik valami agyonver
2010. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez am tényleg ígyvan ahogy mondod.

Szerencsére ez a gondom megszűnt, foglalt lettem

De előtte ilyen tapasztalataim voltak.. Csajok sírtak hogy megcsalja a pasijuk meg megüti meg ilyenek, hosszabb ismerettség után meg csak barátnak képzeltek el mert nemvoltam annyira "tökös" - hogy nemütöm a nőket, nembszom le őket meg ilyenek.. De lehet a korosztállyal volt gondom ( ez 16-18 éves koromban volt )

18 feletti csajok tökre normálisak tudnak lenni ( legalábbis nagyobb arányban )

22F

2010. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg így van a nők nagy százalékánál, de szerencsére nem mindenkinél... Tavaly nősültem. :)
2010. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés, de én is ezt látom! én középút vagyok, de az sem jó. és a "fiúk a hülyék" ugyebár..
2010. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők ugyanolyan ösztönlények, mint mi, ha nem jobban, csak ezt még maguknak se vallják be. Meg persze amikor a szívükre kellene hallgatni, akkor próbálnak agyalni, amikor gondolkodni, akkor pedig a szívükre hallgatnak.
2010. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
azok akikért sírunk valóban romantikusak de egyben férfiasak és határozottak is, előzékenyek és figyelmesek, férfiak. az hogy valaki romantikus édeskevés, ha mellé egy lúzer.
2010. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem minden csajra igaz ez, ezért végiggondoltam és megfigyeltem, alapvetően egy ember minél butább annál inkább csak az ösztönei irányítják, ez igaz férfira és nőre is. A nők belső ösztöne pedig arra készteti őket, hogy olyan férfihoz vonzódjanak, aki kemény és megalázza őket. Érdekes módon mikor észbe kapnak, sokszor utána is egy hasonlóval jönnek össze vagy pár hét után visszatérnek a régihez.
2010. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A legtöb nő szereti, ha irányítják és "támaszkodhatnak" valakire. Ezért van szükségük a férfias, magabiztos, határozott másik nemre, akik olykor - olykor elvetik a sulykot.

Biztosan nehéz lehet férfiként megtalálni az aranyközéputat a női igények szűk ösvényéhez. :)

32/L

2010. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy dolog. Sok nő panaszkodik, hogy csak megdugni szeretnék a férfiak, esetleg uralkodni rajtuk. Ez azért van, mert ha egy férfi szerelmes, akkor nem tud kemény és határozott lenni, akkor inkább gyáva, a nők meg a határozott, kemény, bátor férfiakhoz vonzódnak, ezért pont olyannal fognak összejönni, aki csak szórakozni akar velük. Mellesleg így a férfinak is pont annál van esélye, akibe nem szerelmes. Ez komoly probléma, de egy okos lány el tudja kerülni.
2010. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nő vagyok,de ezt én se értettem soha!Nekem egy romantikus és néha kissé vad pasi kellett,ezt meg is találtam a páromban.Már 20éve együtt vagyunk és még mindig jó minden!:)))

Szerintem azért van a nőkben ilyen kettősség,mert nem találják sose azt,amit éppen szeretnének,meg eléggé szélsőségesek,mint az időjárás!Erre a kérdésre sose kaptok pasik rendes választ!:))))

2010. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!