Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi ilyeneket mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyeneket mond egy csajra, azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel szakitott a pasija ősszel, a csaj azóta is nagyon szereti. Pasival beszélgettem múltkor Róla, és ilyeneket mondott nekem róla, hogy undorodik tőle és barátnak sem tudná már elképzelni. Ezt komolyan gondolja vagy ez pasi nyelven mást jelent?
2010. febr. 10. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy "pasi-nyelv". :DD

valószínűleg komolyan gondolja, vagy poénból, ez a szituációtól, és magától az embertől is függ. így ismeretlenül nem lehet ezt megmondani. ki tudja miért undorodik tőle, ezt csak ő tudja.

2010. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki szakitott kivel?

Mert ha a bnöd a pasival, akkor érthetö..

2010. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a pasi a csajjal. De nagyon sokszor eljátszották már. esküszöm ha 10szer nem szakitottak akkor egyszer sem :D de most komolynak tűnik...
2010. febr. 10. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
hirtelen fellángolás..
2010. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem a lánylak meg kéne szabaduljon valahogy az érzéseitől (mondjuk egy egy éjszakás valakivel..)


Pasi nyelv nincs csak oviban ott a bolondok cibálják a lányok haját....


Ez valószínűleg komoly volt és tényleg valami butaságot halott vagy látott a lányal kapcsolatban.

2010. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, pedig szép pár voltak. :S És hogy segíthetnék neki hogy elfelejtse?:( Új pasit már próbálta, de nem jött be neki, nem tudta őket szeretni. nagyon maga alatt van, tudom mit érez és nagyon rossz így látnom
2010. febr. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!