Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyilas jegyű lányok milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyilas jegyű lányok milyenek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány.. nagyon .... sztem én is bejövök neki bár még nem ismerjük annyira egymást. Azt olvastam róluk hogy a nyilas lányok kicsapongó életet élnek stb.. Én pedig biztos kapcsolatot szeretnék. Tapasztalat?
2010. febr. 8. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az életben szabad vagyok, a szerelemben pedig szerelmes ;)
2010. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én skorpió vagyok, (az örök romantikus :)
2010. febr. 9. 19:11
 13/13 anonim válasza:
én is nyilas lány vagyok.Igazából eléggé kicsapongó életet élek.suli közben is majdnem minden hétvégén bulizni jártam ahol leittam magam és olyan pasikkal kavartam akikbe ne vagyok szerelmes(nem vagyok büszke rá most megváltozom)de szerintem ez jó is tele vagyok történetekkel kalandokkal.meg nem az a sík hülye lány vagyok mert mindemellet kitűnő tanuló:)és a kapcsolatokban fontos hogy adj a lánynak sok teret és szabadságot mert nem bírjuk ha lekötnek. persze attól még én is szeretnék biztos kapcsolatot és szerintem nem lehetetlen:) remélem segítettem:)
2014. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!