Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyilas jegyű lányok milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyilas jegyű lányok milyenek párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány.. nagyon .... sztem én is bejövök neki bár még nem ismerjük annyira egymást. Azt olvastam róluk hogy a nyilas lányok kicsapongó életet élnek stb.. Én pedig biztos kapcsolatot szeretnék. Tapasztalat?
2010. febr. 8. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen,tele vannak nyilakkal
2010. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
annyira kicsaponganak, hogy nincs is magánéletük. mondjuk mondani kell nekik, hogy ne csapongjanak ki...
2010. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyénfüggő a horoszkópokra nem lehet alapozni, persze van néhány dolog ami jellemző a nilasokra de sztem a kicsapongs nem.

Nekem van 1 barátnőm aki nyilas és a párjával 2 éve van együtt, teljesen normális életet él, nem piál ritkán bulizik, minden hétvégén taliznak, 19 éves

2010. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem nyilas a barátnöm és ez igaz h kicsapongo életet élnek legalábbis rá de jo mer mindenbe benne van....
2010. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a horoszkóp-dolog akkora hülyeség! Van aki ilyen, van aki olyan és ezt nem a csillagjegyünk határozza meg. Főleg azt nem, hogy milyen életet élünk. Ismerd meg, aztán meglátod!
2010. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te milyen jegyű vagy? Én nyilassal élek, kijövünk, de nagyon nem mindegy hogy te milyen vagy. Csak nem halak?
2010. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nyilas lány vagyok. Egyáltalán nem jellemző rám, hogy kicsapongó lennék. Csak olyannal jövök össze, akit szeretek, de annak is több hónapig udvarolni kell, mire összejövök vele. Tehát elég nehéz meghódítani. Akit nem szeretek, az nem érdekel és nem is akarok tőle semmit. Ebből kifolyólag nem szeretem az egyéjszakás kalandokat és sosem csináltam ilyet. Ha nincs barátom, akkor se keverek senkivel, mert nincs szükségem rá, nem vágyom olyanra, akihez nem fűz komoly érzelem. A barátaimat sosem csaltam meg és nem is lennék rá képes, mert nem tudnék tükörbe nézni. Számomra nagyon fontos a hűség, én is az vagyok és a páromtól is elvárom, hogy az legyen. Ha van barátom, akkor őt nagyon szeretem és számomra mindennél fontosabb. És abban sem hiszek, hogy mindenkinek ki kell élnie magát, mert én nem vágyom arra, hogy minél több mindenkivel legyek. Mindig is a tartós, normális párkapcsolatokat kerestem. Tehát rém cseppet sem jellemző a kicsapongó életmód. És a barátom is nyilas, rá pedig azt írták, hogy nem szereti magát lekötni és szereti a kalandokat, de ez sem igaz rá. Ő is pont mindig tartós kapcsolatot keresett és sose voltak egyéjszakás kalandjai. Most már nemsokára másfél éve leszünk együtt.:)

Persze amiket leírtam, az én vagyok és nem lehet tudni, hogy más nyilas lány milyen. És egy ilyen jellemzőt, amit írnak valakiről, nem lehet minden olyan emberre ráhúzni, hogy na akkor tuti ő is olyan, ha ezt írták róla. Rengeteg minden meghatározza valaki személyiségét. Ezért nem feltétlenül igaz minden, amit valakiről írnak. Lehet, hogy egy része igaz, de biztos van benne olyan, ami nem. Ezért ez alapján nem fogod megtudni, hogy pontosan milyen is ez a nyilas lány. Biztos vannak olyanok, akik kicsapongóak, de látod, itt vagyok én példának, aki pont nem olyan. Meg kell ismerned ezt a lányt, hogy milyen, hogy milyen értékrendet állított fel, hogy viszonyul dolgokhoz. Egy ilyen jellemzés alapján ezt nem fogod megtudni, hisz akkor mindenkit be lehetne skatulyázni a horoszkópja alapján. És mint mondtam, tényleg rengeteg dolog befolyásolja valakinek a személyiségét. Tehát ne ítélj az alapján, amit olvastál róla, mert koránt sem biztos, hogy ő olyan. Ismerd meg, és akkor kiderül!:)

Remélem tudtam ezzel kicsit segíteni, amit leírtam.:)

20/L

2010. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: még annyit kifelejtettem, hogy az első barátom is nyilas volt, vele 3 évig voltam együtt. Ő viszont megcsalt és nem bánt velem jól. De a mostanival nagyon jól megvagyunk és ő minden szempontból tökéletes, és hűséges. Olyan férfi, akire mindig is vágytam. Ezt csak azért írtam még, hogy lásd, hogy bár mindketten nyilasok, teljesen mások voltak. Voltak persze hasonlóságok, de alapjában véve más személyiségük volt.
2010. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nyilas vagyok 1,5 éve segyütt a barátommal boldogan szerelmesen...:)

de nem függ a horoszkóptól.....sz.tem

magad irányítod a sorsod...

2010. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nyilas vagyok és igen kicsapongó vagyok :D de az a másik féltől függ,h el tudja e érni nálam h "lenyugodjak" mert ugye ilyet is tudok,de csak ha van kiért :) (és persze ha megéri)

19/L

2010. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!