Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tabu legyen a barátom elött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabu legyen a barátom elött a menszeszem?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye kérdés,de a barátnőmmel erről beszélgettünk.És nem tudjuk hogy beszéljünk e a barátunknak erről a dologról vagy inkább ne?
2008. aug. 20. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogy érted azt hogy beszélj-e erről? Egyáltalán mióta vagytok együtt,és mennyi idősek vagytok?
2008. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális rendes kapcsolatban a felek mindent megbeszélnek. Legyen szó mensiről, fiú problémákról, lány problémákról, családi dolgokról. Szerintem ez így szokás. Ha csak egy futó kaland számodra a pasid akkor ne kösd az orrára. Ha viszont komoly kapcsolatban vagy akkor nem azt mondom hogy illik, de jogos ha beszélsz róla. Pl: ha leakar feküdni veled és neked épp megvan akkor mit mondasz? Bocsi, fáj a fejem?

cukorfalat

2008. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

20 év felett a barátom kb 2-3 hét után rákérdezett, hogy majd mikor jön meg, és h azokon a napokon hogy viszonyoluk a szexhez vagy a pettinghez..

14-16 éveseknek az ilyen téma tabu, de később már nem hinnám, hogy annak kellene lennie.

Barátod úgyis észreveszi, hogy van valami bajod, akkor elmondhatod neki, hogy fáj a hasad, vagy, hogy most nehéz napjaid vannak. Ha érdekli őt a dolog, nem kezeli tabuként, neked sem kellene

2008. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ő hogy kezeli. Ha teszel egy kis megjegyzést rá -pl. hogy görcsöl a hasad- akkor megtudod, hogy ő hogy viszonyul hozzá. Ha neki tabu a téma, akkor ne erőltesd. Nővéremnek én vittem tampont a fürdőszobába, ha elfelejtett vinni, mert a barátja meg se merte fogni. Neki ez ciki volt, úgyhogy előbb puhatolózz, hogy neki tabu e.
2008. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves vagyok és már 14 évesen is mindent megbeszéltem erről a barátommal. és tök természetesen beszélük róla. szerintem ebben nincs smemi rossz. hiszen mindent megbeszélünk egymással. miért ne tudhatná h most miért fáj a hasam vagy miért nem akarok most lefeküdni vele. szerintem ez normális.
2008. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már azért ezt meg lehet normálisan beszélni. Szerintem tök nyugodtan beszélhetsz erről neki...
2008. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, de 15 évesen már az akkori barátommal is beszéltem a témáról, hogy pl. olyankor mit gondolok a szexről, kívánom-e vagy sem, mert van, aki olyankor jobban kívánja, más meg egyáltalán nem. Ilyenekre kérdezett rá, sőt, érdeklődött, hogy milyen érzés, mennyire fáj, ilyesmi. Mondjuk az akkori barátom kicsit idősebb volt nálam, már 20 felett. De szerintem lehet erről kulturáltan beszélni, ha éppen valamiért szóba kerül.
2008. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy tabunak kéne lennie. Mondjuk ismerek olyan srácot, aki hallani sem akar a témáról, mert saját bevallása szerint nem bírja a gyomra. :D De ha a srácnak semmi baja a témával, akkor pont ugyanolyan hétköznapi dolog, mint akármi más. Nálunk egyáltalán nem tabu, sőt, a párom még számon is tartja elég rendesen. :D Olyan is volt, hogy ő hozott nekem gyógyszert, mert nem volt itthon, és én nagyon rosszul vagyok olyankor. Teljesen lazán kezeli.
2008. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szoktam a barátommal. Persze nem szó szerint, hogy megundorodjon, vagy bármi. de tud azon téren mindent....
2008. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Uhh...hát köszi szépen az eddigi válaszokat! Én 13-barátom 15 éves.A barátnőm is 13 és a barátja 17 lesz.

De csak azért tettük fel ezta kérdést mert sétálgattunk és vlahogy szóba került a barátunk elött és rákérdeztem hogy ne e legyen inkább tabu de a barátnőm se tudta hogy szbad e beszélni róla vagy sem.De köszi a válaszokat :)))

2008. aug. 21. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!