Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg művészek, hol tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg művészek, hol tudnak ismerkedni szintén meleg művészekkel?

Figyelt kérdés
Inkább barátság, párkapcsolat céljából. Előre is köszönöm!
2015. jan. 16. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
melegmuveszek.hu :D
2015. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melegbàr múvèszeknek :))
2015. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és a meleg tévészerelőkkel mi van?
2015. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Művész alatt pontosan mit értesz?

Mert elég tág fogalom.

2015. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogalmazhattam volna úgy, hogy olyanok, akik művész körökben forognak. Egyébként lehet képzőművész, fotós, szinész. Lehet elég tág a művész kifejezés, de ettől függetlenül eléggé körbe is van határolva. Ha orvost írtam volna a művész helyett, akkor oda tartozik a belgyógyász és a sebész is mondjuk. Eléggé egyértelmű, hogy mit értek művészek alatt.
2015. jan. 16. 14:42
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is eléggé egyértelmű, hogy az ember mire gondol művészet alatt, azonban szerintem ha csak művészekkel akarsz ismerkedni, akkor olyan körökben kell mozogni, nagyon sok művész meleg srác van én ismerek is 1-2-t, és úgy ismerik meg egymást, hogy ilyen körökbe viszik el egymást.
2015. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!