Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért duzzog a barátom?

Figyelt kérdés

Többször elő szokott fordulni,hogy duzzog.Valószínű megsértem valamivel(vicces megjegyzés vagy nem akarok vele szeretkezni),de én akkor nem tudom rábírni,hogy mosolyogjon.Hallgat,és én nem tudok mit mondani,de nem is mondok,gondolom majd abbahgyja.Ilyenkor gondolkozik?Kicsit zavar ez,de ha megmondaná,hogy hagyjam magára,vagy hogy mivel bántottam meg,vagy hogy egyáltalán mit csináljak,akkor megérteném,vagy megpróbálnék változtatni,vagy kerülni az olyan beszólásokat.Mikor kérdezek valamit,hogy mikor találkozunk,nem vélaszol,hallgat,5x kérdezem,mert már mennék.Én akkor próbálom lefoglalni magam,de ez nem mindig lehetséges,pl.ha nála vagyok nem tudok mit csinálni,hallgatunk,amíg ő ki nem jön a barlangjából.De ilyenkor se szokta megmondani,hogy mi volt a baja,úgyhogy máskor is előfordulhat az egész,mert nem tudok semmit.Ha megsimogatom,el kapja a kezét.Én is szoktam duzzogni,de ő akkor általában mindjárt elkezd felvidítani,hagyom magam ,és 2 perc múlva megint minden jó,és meg szoktam mondani,hogy mi akasztott ki.Szerintem ez így korrekt.

Más pasik is szoktak így viselkedni?Ez normális?


2008. aug. 20. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, ahogy a párod viselkedik (inkább csajok szoktak igy magukba fordulni, de náluk se egészséges). ha legközelebb bedurcizik, nyugodtan hagyd ott. (mármint nem szakitásra gondolok, hanem menj el a közeléből.) illetve amikor épp nyugodt, akkor kérdezz rá, hogy amikor bedurcizik, akkor mi szokott lenni a baja.
2008. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végül is ez nem szokott sokáig tartani,max.15 perc.Igen,majd megpróbálok vele beszélni...köszi a választ.
2008. aug. 20. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Ez abnormális.
2008. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is szokott ilyet csinálni,nála még több ideig is tart,mindíg faggatom,hogy mi a baja,de rá mindíg két hétre mondja meg,vagy ha már lnyugodott,idegesítő,de dolgozunk a változáson,ilyen fajta,de ezt ki lehet küszöbölni
2008. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ti hogy próbáltok javítani ezen?
2008. aug. 21. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég dedós viselkedés. Nincs szex, erre duzzog? :) És mit akar azzal elérni, majd máskor lesz, mert félsz majd, nehogy megsértődön? Szerintem ilyenkor vond kérdőre, hogy miért viselkedik úgy, mint egy rossz csaj. Kis férfiasságot nevelj bele, csak megérti.
2009. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!