Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám 'elhódítani'?

Figyelt kérdés

A történet a következő: van az osztályomban egy lány aki tetszik ,( eddig inkább csak barát volt), de ezzel nem csak én vagyok így./az egyik haverom is./ Mit tudnék tenni? nem én vagyok a legesélyesebb "induló", de nem szeretnék ölbetett kézzel ülni, és várni. Jóvolna, hogyha valami olyasmit tudnék tenni, hogyha visszautasítana, akkor legalább a barátság maradna. Nem vagyok az a bunkó-húde izmos testalkat, de annyira visszahúzódó se vagyok.. :)

Ui.: A töketlen, kapd el a grabancát stílust légyszives hagyjátok ki

utó-utóirat:16 évesek vagyunk


2010. febr. 6. 20:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet csak az a különbség h a csajnak már van pasija (h kapná be), szerintetek várjak és nézzem ahogy fogdossák egymást még 1 éveig vagy üssem le a parasztját és csókóljam meg a juliámat? xD
2010. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
az én esetemben, hogyha a haverom összejönne a "Júliámmal", akkor én biztos leütném:)
2010. febr. 8. 21:04
 13/15 anonim ***** válasza:

figy,nem akarok izélni, tudom hogy az akarat nagy úr meg minden,de osztálytárssal nem jó kezdeni. tapasztalatból mondom. még csak 2.ok vagytok, ha összevesztek,olyan ciki lesz egymás buráját bámulni még két évig...

és hogy miért nagy a valószínűsége hogy nem lenne hosszúéletű? mert ráunnátok egymásra, és nem lenne semmi szabadságotok, hisz egész nap együtt lennétek, és megfojtanátok egymást...

Bár ismerek ellenpéldát is,ahol működött a dolog elég sokáig...

19/L

2010. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

21:35

mi az h elég sokáig 1 hónap annál roszabb nincs mint h osztálytársal kavarsz

higy a tapasztalatnak ''ne kezdj olyan válalkozásba amelybe tudod h 70% h belesulsz''

17/f

2010. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Házinyúlra nem lövünk" :D
2010. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!