Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elhódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elhódítani?

Figyelt kérdés
VAn egy srác akit régóta ismerek eddig jó haverságba voltunk de több mint 1 éve már nagyon bejön és csak rá tudok gondolni. Hogyan tudom felhozni magamra a figyelmét? Nem akarom elmondani neki mert félek tőle h mi lesz tudom h ő nem nevetne ki de akkor is félek. Már adtam neki "olyan jeleket" nem tom h abból észrevett e valamit. (Az a legnagyobb gond hogy ő sokáig az ikertestvéremmel akart járni csak aztán rájött h átveri viszont nem tudja kiverni a fejéből.)
2010. ápr. 15. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi férfiak baromira nem értünk a jelekből, ez van. Viszont nehogy lerohand ezt olvasva, mert azzal lehet, hogy rontasz is a dolgon! Flörtölj vele, dicsérgesd őt meg a hobbiját (ha kitartó vagy, te is egy kicsit belemélyülsz a témába). Egy a lényeg, így látni fogja, hogy egy hullámhosszon vagytok. Sőt, ha belefogsz a hobbijába, megkérheted hogy segítsen neked, amit ugye nem kell ecsetelnem, hogy ismét milyen sok találkozást, és lehetőséget jelent... ;)
2010. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitől akarod elhódítani?

Egyébként úgy tudod magadra felHÍVNI a figyelmét, hogy sokat mosolyogsz rá, köszönsz neki, beszélgetsz vele.

2010. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem elakarom hóditani csak ..a zegséz történet anniy hogy v negy iekrtestvérem 8nem egypetéjű) és a srác az nagyon sokáig vle volt bolondulva még msot is egy kcisit de már nem nagyon akar tőle emmit csak ha a tesüóm bizonyít neki. emiatt srác kicsit depis is lett mert a tesó főzte a srácot közbe elkezdet járni az oszttársunkkal és a srác ahverját is fűzögeti. röviden ennnyi a történet :P

Akk azt emgjegyezzük nem küldünk boyolult jeleket :D

kort is írtok?

én 14 a srác 17

jah és midnen hétvégén jön át hozzánk.

Egyszer átkarolt az nem tom h a srácoknak mennyit számit. De én nagyon imádtam *-*

2010. ápr. 15. 11:59
 4/5 nielindi ***** válasza:
olvasd már át, h miket irsz!!! egy mondatot nem tudsz leirni normálisan. jol pofánb@sználak a srác helyében!!!
2010. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok b*zd+. nem is értem hogy az ilyeneknek mi a jó ebbe h oltogatják azokat akik ide írnak.... :/
2010. ápr. 15. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!