Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm születésnapjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm születésnapjára kijelentette, hogy nem szeretne semmit se kapni. Komolyan ne vegyek neki semmit, vagy lepjem meg valamivel mégis?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy kutya, hogy engedelmeskedj minden szavára :D eldöntöd magad, hogy akarsz e neki venni, vagy sem..
2015. jan. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10 :D

Nő vagyok, ennek ellenére igazat adok az előttem szólóknak. Vegyél neki ajándékot, valami apróságot még így is, hogy azt mondja ne. Csoki, süti, virág, ha szereti.

Vagy pedig:

Mióta vagytok együtt?

Ha friss a kapcsolat és szomorúan közölte ezt veled, akkor kérdezd meg tőle finoman, hogy van-e valami baj, mi az oka annak, hogy nem szeretne kapni ajándékot.

Mert nem lehet tudni, lehet, hogy van egy rossz emléke ezzel kapcsolatban, ami hat a mai életére is.

2015. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Régóta együtt vagyunk, csak az én hibámból a szülinapjain nem voltunk együtt (szakítás) és akkor nem köszöntöttem fel.
2015. jan. 13. 08:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha ez a baj, akkor pont egy olyan dologgal készülj, amiről tudod, hogy nagyon örülne neki!
2015. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PearlDiver ***** válasza:
Vidd el valami romantikus helyre, nem kell tárgyi ajándék, a különleges minőségi idő sokkal jobb.
2015. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!