Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik? Igazat mond? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik? Igazat mond? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes vagyok egy lányba már régóta, és azt állítja hogy ő is szeret engem nagyon és neki hót szar minden és azért nem lehetünk együtt mert jártam előtte egy csajjal akivel utána jóba lett és amikor velem lenne akkor eszébe jutnak azok amit előtte csináltam azzal a csajjal pedig már rengetegszer a tudtára adtam hogy őt sokkal jobban szeretem az előzőnél. van ilyen egyáltalán hogy egy 15éves csaj ne tudjon túllépni ezen vagy nem kellek neki? mit tehetnék hogy túl tudjon lépni ezen ha nem hazudik és tényleg szeret?
2008. aug. 19. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát elég problémás tyúk. bár nem tudom hogy minden mai fiatal ilyen-e. inkább azért tart hogy azt mondhassa hogy neki van fiúja. nehogy már nekem ne legyen fium(gondolja magában).
2008. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem csak hazudik.Ha annyira kellenél neki,meg szeretne el tudná felejteni azt hogy jártál azzal a csajjal.Tudom hogy most így nehéz mivel szereted,de hagyd a fenébe...
2008. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereti az ember a másikat,akkor nem azzal törödik,hogy a múltban kivel volt és mit csinált,hiszen annak már vége.Az a múlt,azt el kell felejteni.Lehet még nem tudja igazán mit is akar és azért csinálja ezt vagy pedig nem szeret annyira.
2008. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van iyen,biztos csak túl féltékeny,meg a lányoknál van ilyen,hogy nem járok a barátnőm volt pasijával,vagy féltékeny a volt csajokra.Próbáld meg megnyugtatni,hogy te őt szereted,neked már semit nem jelent az előző csajod,meg végül is te is ugyanolyan féltékeny lehetnél az ő volt pasijaira,nyugtasd meg,ez a lényeg,és mikor úgy érzed,hogy ez nem váltotozott semmit,na akkor ülj vele dumálni,hogy ez így nem mehet tovább,vagy megváltozik,vagy viszlát
2008. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!