Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van mar. De hogyan valtoztassak?

Figyelt kérdés
Elegem van az eletemböl. Elegem van a ferjemböl, aki folyton elegedetlen. Elegem vana az allando veszekedesekböl, abbol, hogy neki semmi sem jo, mindig veszekszik velem, nem jo ahogy takaritok, nem jo neki semmi. Negy eves a fiunk, amota megszületett semmit sem tett erte az eg vilagon, meg jattszani sem tud vele, mert öt perc utan felidegesiti a gyerek. Valami valahol elromlott. Nem volt ö ilyen, szerettük egymast, de mostmar csak azt hallgatom allandoan, hogy semmi nincs belölem. Kikeszit szazszor elmondtam mar neki, hogy ha igy nem jo nem kell velem lennie. Hagyjon el, menjen, es keressen mast ha ugy jobb. Vagy mondja ki, es elmegyek en. De semmit nem etsz. Amikor latja, hogy nagyon betelt nalam a pohar, akkor egy ket napig igy szeretlek ugy szeretlek, aztan kezdi elölröl. Most voltam ket hetiig nagyon beteg. 40 fokos lazam volt, es akkoris csak azert veszekedett, hogy miert nincs ragyogo tisztasag. Labort kellet csinaltatnom, mert 40 kg ot fogytam hirtelen, nem lehet tudni mitöl. Vam egy csomo a nyakam körül, szerintem pajzsmirigy, de nem lehet tudni. Felek nagyon, hogy mi lehet a bajom, ö meg le se szarja. Mar nem birom tovabb. Elegem van belöle. Barcsak meghalnek, es akkor rajönne, hogy mit veszitett. Tudom, hogy nem szabad ilyesmire gondolnom, mert itt a gyerek, de mar ilyenek jarnak a fejemben, eleg volt.
2010. febr. 6. 10:38
 1/5 anonim válasza:

bár jóval fiatalabb vagyok mint Te szerintem, mégis azt gondolom, hogy a legjobb amit tehetsz ha beolvasol neki ugy ahogy itt leirtad mindent elmondassz neki.. azt kivéve h meghalnál.. mertilyenre gondolni sem szabad!!

Olvass be neki keményen és mondd neki h vagy elgondolkozik rajta hogy viselkedik és változtat magán, vagy hagyjátok egymást békén, mert így nem viselkedhet!

Sok sikert! ;) 18/L

2010. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szazszor megtörtenet mar, hogy elbeszelgettünk. Szepen, csunyan veszekedve türelmesen, sirva megbantva, de semmi:-( Az a baj, hogy szeretem öt, es nem akarok massal elni, de igy mar vele sem. A "jol kiosztom" dolog többe mar nem müködik. Ide komolyabb ebresztö kellene. De mit tegyek. Segitsetek.
2010. febr. 6. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szüleid élnek még? Elmehetnél hozzájuk pár napra... (mondjuk nem biztos hogy ez használ... nem ismerem a férjed, ezt csak te tudhatod, de lehet hogy ha hirtelen elköltözöl csak rosszabb lesz)
2010. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon rossz volt olvasni, teljesen el vagy keseredve:-( Nehéz lehet. Az őszinteség a legjobb, hidd el, mindig mondj el mindent a párodnak, de ne úgy, h ,,Te tehetsz erről is, meg arról is", hanem kérd őt! ,,Szeretném, ha kettesben töltenénk egy órát... vagy szeretném, ha együtt játszanánk a gyerekkel" Gondold át, h milyen téren vannak problémáitok (szex, szerelem, van-e elég barátotok, szabadság a másiknak) és vajon megvalósítottátok-e önmagatokat. Mert ha feladsz mindent a másikért, akkor aláveted magad és ettől sebezhető leszel. A betegségedet vizsgáltasd ki, mondd el a férjednek, h félsz és kérd, h álljon melletted! Kérted már őt? Nyissatok egymás felé, de ne haraggal, hanem szeretettel, hiszen az a cél, h újra egymásra találjatok! Sok szerencsét és optimizmust!
2010. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár külső szemmel tudok csak beszélni, de az van, hogy elszállt, és nem tud uralkodni magán, mert ő se érzi át, hogyan viselkedik. Szóval komolyabb lényegretörőbb mutatvány kell neki, mint a panaszkodás, nyilván hatástalan. Költözz el szerintem, mondjuk a szüleidhez, ha gondolod, vidd a gyereket. Ő most azt látja, hogy nem csinálsz semmit, ezért nem érzi szükségesnek magába néznie. Legyél bátrabb, sokkal bátrabb elszántnak lenni. Pl ne csak 2 napra menj el, hanem mutasd úgy, hogy komolyan gondoltad, és pl csak akkor menj vissza, mikor már könyörög és mindent 10x átgondolt, rendesen. Mert csak akkor fog rájönni, hogy szüksége van rád, nem pedig neked rá.

Amúgy is 100+1 kiút van ebből, halálra ne gondolj, mert te magadnak többet érsz annál. Ha ilyen helyzetben vagy, feltétlenül keress egy pszichológust, aki rendesen meghallgat. És segít megbeszélni a problémákat.


De ne hagyd magad a béka segge alá keseríteni (bár tudom, hogy ez már ott van) Nincs szükség válóperre meg hasonlókra, egyszerűen szakadj le róla egy hosszabb időre, és minél jobban megizzasztod, annál több az esély, hogy tovább fogja moderálni magát később, csak akkor jön rá, mekkorát tud veszíteni. (persze itt nem 10 évre gondolok, csak amíg úgy látod, hogy ő is kikészül)


Ezt az egészet úgy írtam le, hogy fiú vagyok, attól függetlenül szerintem sincs több joga semmilyen tönkretételben..

2010. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!