Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudom változtatni annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom változtatni annak a lánynak a véleményét aki legjobb barátként könyvelt el engem? 16/f

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy azért nem akar többet mert legjobb barátként gondol. Én meg nem látok különbséget a 2 dolog között. Mert szeret, de akkor ő mért nem akar többet?
2010. febr. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2010. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is. A lány, aki tetszik, közölte velem, hogy ő egy nagyon jó barátként gondol rám, és nem akarja elrontani a kapcsolatunk.


Már ketten várjuk a választ a kérdésre.

2010. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha ezt ő így kijelentette akkor az esély 2%

de ezen lehet változtatni dee neezen .. :D

2010. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már az elején közölni kell(ett volna) vele, hogy ,,köszönöm, de a barát listám már betelt/köszönöm, de már elég sok barátom van így is". Aztán ott hagyni, tudomást sem venni róla. Ez kíváncsivá teszi, zavarni fogja, hogy miért nem foglalkozol vele, aztán ha akar tőled valamit, felveszi veled (újra) a kapcsolatot. Ha meg továbbra sem érdekled keress új partner után. A legjobb barát kapcsolatba semmiképpen se menj bele, mert akkor úgyis csak kihasználja a lehetőséget, hogy van egy hülye, aki minden kérését teljesíti, reménykedve abban, hogy egyszer hátha összejön valami más legjobb barát kapcsolat helyett. Légy férfi, ne sóvárogj utána! Mégegyszer mondom, ha ezek után sem mutat érdeklődést irántad, mint férfi, lépj tovább és próbálkoz más lányokkal, sok lánnyal, próbáld féltékennyé tenni. Ha akar tőled valamit, akkor úgyis jelentkezik, ha nem, akkor meg ott van a többi lány, akik szintén megérdemelnek egy igazi férfit, hiszen a nők az élet legcsodásabb teremtményei, akik nélkül nem férfi a férfi és viszont. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem csak egy nő létezik a világon. Hajrá!
2010. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20:22es! a "spanyolfiú" nem neten csajozik, hisz nem válaszolt a kérdezőnek. az is látszik h szellemileg teljesen feletted áll. ja meg sokkal inkább tűnik úgy h te csajozol neten, mert minden nap reagálsz a kommentekre:)
2010. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm?
2010. febr. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!