Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan gyerek tud lenni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan gyerek tud lenni. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, h a parommal nagyon sokat veszekedunk (pontosabban veszekedik velem) olyan dolgokon, h masnak ha elmeselnem tuti rohogne...ilyen pl az h ha delelott nem erek ra h talalkozzunk akkor abbol oriasi nagy cirkusz van, pedig annak altalaban oka van, edesanyammal vagy nagymamamal vagyok, neha segitek nekik...baratnommel olyankor talalkozom ha O nincs itthon, vagy ugy h O is ott van....rendesen lekiismeretfurdalasom van, es ugy is megyek nelkule valahova. kulon nem is jarunk szoakozni ( nem is hianyzik) de az mar SOK amit csinal...

Nem szeretnek szakitani vele, mert szeretem, de a mindennapok emiatt kicsit zotyogosek. amugy jol megvagyunk...mit lehet tenni ilyenkor? koszi a valaszokat


2008. aug. 19. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
18.-19. evesek vagyunk, egy eve majdnem egyutt
2008. aug. 19. 13:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ülj le beszélni vele erről. ha nem tudtok egymással hatékonyan kommunikálni bármiről, és kompromisszumokat kötni, akkor nincs értelme együtt lennetek.
2008. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de tudunk, mindig mindent megbeszelunk, ahogyan mar ezt is megbeszeltuk parszor...csak neki nincsenek nagyszulei, a szuleinek meg amennyit segitenie kell az neki hamar megy...:( neki tobb mindent elneznek, nekem nem...
2008. aug. 19. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy oan csendes romantikus estén beszélgettek, akkor hozd fel neki ezt a témát.Akkor biztosan komolyabban lehet vele beszélni és megérti. Ő sem ér rá mindig gondolom, és te mégsem akadékoskodsz h márpedig érjen rád, nem?Hozdd össze a haverjaival, hogy találkozzon velük sűrűbben, így neki is be kell osztania az idejét majd h mikor lehet veled és mikor megy inkább a haverokkal el.Lesz egy kis szabadidőd legalább.
2008. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi:) annyi h neki a haverjai ritkan vannak itthon, es megis mas...mert a haverok elnezik h velem van mindig, habar mostmar a bnoim is nekem...ha ideje van O mindig velem lenne, csak nekem nincs allandoan idom. viszont amit meglehet megteszek, de van egy csladom akinek egyenlore megkell feleljek...ezert nem ugy van minden ahogy akarom. Naponta 4-5 orat egyutt vagyunk igazan nem panaszkodhat...
2008. aug. 19. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

mi 27 évesek vagyunk és a párom még a mai napig gyerek. sokszor megemlítik hogy nem lehet nekem könnyü és ez így van. az állandó vi8ccei néha mint az ovodában.

de minden más viselkedésben is. pl sétáltunk és lelocsoltam a patak vizével erre a nagy kezeivel fogta és eláztatott vizzel. csak hogy vissza adhasa.

sokszor van vitánk belöle de már sokat javult. már kibírható. az enyém képes javulásra.

2008. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jajj nagyon remelem az enyem is kepes lesz:)csak mikor????? amugy nagy bohoc az en kicsi baratom is:) koszi a valaszod:)
2008. aug. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!