Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem 2 hónapja. Párszor találkoztunk, hát nem lett jobb(van új barátja). Megszabadultam az összes cuccátol és ami rá emlékeztet, letöröltem msn-ről stb. Még mindig szeretem.Elhatároztam, hogy egy ideig semmilyen formában nem fogom keresni. Érdemes később felkeresnem, hogy legyünk barátok, tartsuk a kapcsolatot?
2010. febr. 5. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Z1shuJxDyAE


Egyébként minek tartani? Minek jóban maradni vele?

2010. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy x idő múlva hogy fogok érezni, de mivel nem haragban váltunk el úgy érzem, hogy fontos lesz nekem mindig is, ha nem is úgy szeret ahogy régen. Vagy ennek nincs értelme?
2010. febr. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!