Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tartsam vele a...

Mit tegyek? Tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje levelezünk. Én azthiszem többet érzek iránta. Ő nem akar tőlem többet, esetleg később de ez nem biztos. Inkább szakítsam meg vele a kapcsolatot hogy ne fájdítsam tovább a szívemet vagy próbáljak rá máshogy tekinteni?? Egyébként ő tudja hogy máshogy érzek iránta de szerinte ahhoz nem ismerjük eléggé egymást. Ami valahol igaz is. Nem akarok szenvedni miatta. Ja és ő ír nekem magától ha ez jelent vmit. Én 16 vagyok 1 éve levelezünk és ő jóval idősebb.
2011. júl. 10. 09:07
 1/6 yuda ***** válasza:
100%

Arra szavazok, hogy van az a fajta egészséges önzés, hogy nem akarok magamnak rosszat.

Tehát nem futok olyan szekér után ami nem vesz fel- idevonatkoztatva : kár fájdítanod a szíved,..és csak azért, hátha egyszer megváltozik benne valami?!

. . .hmm

Kár lenne gyötörnöd magad, azt mondom.

Lépj tovább!

Az élet sokkal gazdagabb, választékosabb, mint ez az egyetlen fiú, akinek nem kellesz.

2011. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

találkoztatok már egyáltalán?

Igen, a pasinak igaza van, te egy álomképért vagy oda. Ami elég veszélyes, mert a konkrét pasi egyáltalán nem olyan. Neten mindenki azt írogat amit akar. Amint ezt megérted, máris maradhat a barátság. Mert arra viszont tökéletes a net. Én azt mondom, inkább élőben próbálj ismerkedni, vagy neten olyannal, akivel hamar lehet találkozni, és eldől hogy tényleg működik-e.

2011. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen többször találkoztunk.
2011. júl. 10. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:
16 évesen több olyan pasi tetszett aki azért nem járt velem, mert ennyi idős voltam.szerintem jó fej, hogy meghúzza a határt.Azért nem zárja le, mert ha csak 2 évvel idősebb lennél akkor más lenne a helyzet, nagyon tetszenél neki, de hülyén jönne ki, ha azt mondaná, pont 2 év múlva járni fogunk.A sors iróniája, hogy azok a férfiak ma már össze tennék a két kezüket értem, nekem biztos hogy nem kellenének.De attól függetlenül rendesek voltak, hogy nem használták ki a tinédzser érzéseim.Szóval szerintem hagyd a francba, mert 2 év múlva nem ő fog kelleni neked, neki meg ez most nem kell.Sosem fog találkozni a szándékotok.
2011. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazad van. Nem tudom ma találkozok vele majd meglátjuk. Szerintem lezárjuk ezt a dolgot.
2011. júl. 12. 14:46
 6/6 anonim válasza:
levelezz vele tovább,és sztem menj arra a témára h van csajod de ha nem tudok segíteni akk eszelj ki valami jobbat!!!!!(meg leszek sértve)és én is levelezek a pasimmal de nem olyan jó mintha személyesen beszélnék vele.=)xD
2011. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!