Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki megtalálja az igazit az azt jelenti hogy élete végére vagy valahogy mellette is köt ki?

Figyelt kérdés
Tehát...például tegyük fel, hogy nekem az igazi egy olyan férfi, aki bánt engem, és pokolian szeretem, de nem akarok abuzív kapcsolatban élni, ezért kiteszem. Egy idő után biztos hogy visszamegyek hozzá, vagy csak más nem lesz jó nekem, esetleg potenciális igaziból több is van?
2015. jan. 2. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a másiknak is te vagy az igazi. :D Máshogy nagyon nem.
2015. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát: potenciális igaziból több is van, igen. Az nem igazi, aki bánt.
2015. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Kedves Tina Cica, elárulom hogy ha elengeded a rengeteg általad szabálynak vélt elvárást, vagy horoszkópos baromságot, és eljutsz odáig hogy megismered önmagad és képes leszel döntéseket hozni, akkor fel sem fog merülni benned, hogy ilyeneket kérdezz. Hanem kipenderíted a nőverő gennyládát, elmorzsolsz egy könnycseppet és utána azokra a férfiakra koncentrálsz akik képesek a nőt tisztelni.


Igen, az hogy "igazi" az nem azt jelenti hogy az életben egy lehetőséged van vele összefutni. Az, hogy neked ki az igazi, nagymértékben rajtad múlik!


25F

2015. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elméleti kérdés volt! mármint féligmeddig. egyszer volt egy barátom, aki megütött, rogton ki is raktam. Azóta boldogan élek a világ legtökéletesebb pasijával már egy éve. Csak kiváncsi voltam, mit gondoltok. És nem hiszek a horoszkópos, meg ilyesmi butaságokban: D Csak itt gyakorin annyiszor beszéltek az igaziról, kiváncsi voltam a véleményetekre.
2015. jan. 2. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Az igazi az, akit azzá teszel. Tehát akivel egy összeillő pár vagytok és mindketten akarjátok egymást annyira, hogy működjön közöttetek a dolog hosszú távon, sőt talán a sírig. De! Egy abúzív kapcsolat senki számára nem az igazi. Ez egy pszichológiai szükségszerűség két ember között, az egyiknek arra van igénye, hogy bántson, a másiknak -még ha nem is vallja be magának, mert szeret áldozat szerepben tetszelegni- hogy bántsák. Ezt éppen nevezhetjük az ő szemszögükből "jól" működő kapcsolatnak, de felesleges megideologizálni, hogy ő az igazi, és ezért mész vissza hozzá, akkor is ha ver téged vagy csak lelkileg megaláz. Ha visszamész, akkor te ezt mélyen valamilyen szinten élvezed. Viszont tönkre fogsz menni bele. És majd őt fogod hibáztatni egy idő múlva, pedig egyes egyedül a te hibád. Felnőtt vagy (gondolom) szedd össze magad, dobd ki, ne menj vissza, keress valakit aki megbecsül. De mindenek előtt szeresd magad és fogadd el magad és akkor nagyobb eséllyel találsz olyat aki szeret és elfogad téged.

N 37

2015. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
Fordítsuk meg a dolgot. Tehát nem az az igazi, akit te azzá teszel, hanem az, aki igazivá lesz melletted. Majd, ha valakivel leéltél mondjuk ötven évet, és egy szép vasárnap délután ott ültök a hintaágyon, egymás ráncos kezét szorítva, akkor elmondhatod, hogy "na, ő volt az igazi". Majd nyugodtan írd meg, hogy végül mi lett. :-)
2015. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!