Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen félelmem hogy elhagy, és hogy ne legyek féltékeny? De a legfontosabb a félelmem.

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.3hónapja van egy 23éves barátom.Nagyon jól megvagyunk,szeretem meg minden.De mindkettőnk nagyon sokat csalódott,és ez miatt nagyon félek hogy elhagy.Mindig bebeszélem magamnak,hogy "biztos ma fog elhagyni" Mit tegyek hogy ez a félelmem elmuljon?? És még valami:

nagyon féltékeny vagyok,és egy hete ez miatt majdnem vége lett.Nem akarom elvesziteni,és ő se engem.De mit tegyek hogy ezeket elhadjam? Nem akarok csalódni.Köszi előre is.


2008. aug. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bíz benne és gondolj arra h nem olyan mint a többi akikben csalódtál,h ő sokkal jobb lesz és h abban a korban vagytok amikor már nem játék és akár sokkal komolyabb is lehet a dolog.Sokszor hülyéskedünk egymással a barátommal h majd a gyerekünk neve mi legyen,jó ezen hülyülni,és sokszor olyan komolyan mondja.Beszélj vele erről vagy ti is hülyüljetek és ha látod rajta h vmennyire komolyan veszi akkor nem fog átvágni és te nem csalódsz.Ha eddig nem vágott át snekit akkor nem hiszem h pont te leszel az akivel kezdi.Bíz benne legyetek együtt sokat,és ne hisztizz utálják a pasik.Menjetek el sok helyre és legyetek boldogok.
2008. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz egy kicsit az önértékeléseden, menj el valamilyen önismeretei tanfolyamra, személyiségfejlesztő tréningre! Gondold át milyen értékes vagy és legfőképp bízz magadban és a párodban!
2008. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Te magadban nem bízol.

Az Én párom 7évvel fiatalabb nálam (nő vagyok), és nem vagyok féltékeny. Arra gondolok, hogy ha elhagyna, Őt érne veszteség, nem engem.:) Ezen kívül ha parázok, akkor is elhagyhat. Pozitív dolgokra kell fordítani az energiát. Van egy mondás, hogy ha magadat nem szereted, mások sem fognak!

2008. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát sajnos ezt magadnak kell megoldani.


ha mind2en sokat csalodtatok akkor bizz(inkább hidd el) abban hogy ő is ugyanugy érez írántad. ő sem akar elveszteni. ő benne is ugyanazok a féltékenységek vannak, csak nem mutatja ki. ha bebeszéled magadnak, akkor sok a szabad időd, dolgozz többet vagy kösd le magad valamivel, mert különben a fejedben sok "hülyeséget" beszélc még majd be magadnak. vagy csak sportoljál, hogy a elég fáradt legyél, ahhoz is ilyenen gondolkozzál.

2008. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!