Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan definiálnád a távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan definiálnád a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 12:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nem mukodik!! Keress helyi fickot vagy koltozz!
2010. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szrintem simán müködhet, csak bizalom kérdése. A szüleimnek kifejezetten jót tett (én 10 eves voltam, a szuleim meg 40 illetve 36). Megtanulták kezelni a függetlenséget és miután "túlélték" a távkapcsolatot sokkal erösebb lett a kapcsolatuk, ja igen es nem is volt utana koztuk annyi vita, hogy ki hova és mikor megy. De persze azert idö kerdese az egesz, egy egesz eletet igy nem lehet leélni. Nekem apukam dolgozni ment ki kulfoldre, azert, h eltarthassa a csaladjat, szoval anyu soha nem hibaztatta e miatt, pedig több, mint 2 evig volt kinn.
2010. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kedves kretén kérdező... a definiálás ezt jelenti... hogy leírod, mi az...nem azt, hogy neked mit jelent... de nagyon nagy az arcod, ahogy látom
2010. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A szakítás egyik szinonimája.
2010. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Társ, és mégis szabadság.
2010. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne sügérezz senkit, amíg nem magyarázod a kérdésedet... A definiálás szómegmagyarázást is jelent, de te a másik értelmezésére voltál kíváncsi, magyarán a szinonímájára ;) Puszika :P
2010. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!