Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizenéves, huszonéves fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves, huszonéves fiúk járnátok, olyan tizenéves lánnyal aki nyári szünetben nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondoltam aki ,csak otthon van (otthon se segít be pl.: vállalkozásba, vagy nem megye el diákmunkára.


Mert sok lány bulizik, iszik, pihen a szünetben.


2014. dec. 30. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én se dolgoztam soha a nyáron, de nem is kértem pénzt a szüleimtől sem. Akkor te anyádéktól kunyerálsz pénzt a hétvégi ivászathoz?
2014. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne akadály, ha nem dolgozik, ha tetszik külsőre, belsőre, akkor nem ez fogja meghatározni.
2014. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kell nekem a pénze D:
2014. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert anya azt mondta ,hogy a munkahely , vagy saját vállalkozás kell a párkapcsolathoz.

De ez úgy látom, csak az felnőtteknél van így. Mert ismerek olyan 17 éves lányt aki otthagyta könnyű diákmunkáját, egy fiúért.

2014. dec. 30. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
neked még egyik sem jövedelmez :D kicsi vagy még.
2014. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a huszonéves fiúk akkor járnak tizenéves lánnyal ha jó a teste és szeret szexelni :D ki nem sz*rja le, hogy dolgozik-e nyáron?
2014. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A családi gazdaságban dolgozok. Sokat,mindennap.
2014. dec. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!