Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek normalis ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek normalis ha 1 eve vagyunk egyutt s nem egyutt szilveszterezunk?

Figyelt kérdés
allitolag a szulei nem engedik hozam de bezzeg a barataival engedik ..a barataival megy s engem nem is hivott d hozam nem jon mert allitolag nem engedik

2014. dec. 30. 14:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
azt monta hogy szeret s nem akar nelkulem elni es hogy minden oraba felhiv de akkor miert nem visz magaval ? hisz azt monta o is velem szeretne tolteni ....
2014. dec. 30. 18:02
 12/15 anonim válasza:
arról még nem hallottál hogy teret kell adni a másiknak? szép hogy folyton együtt vagytok de néha külön is kell lenni kicsit. lebeszélhettél volna te is vmit a barátaiddal. éjfélkor felhívjátok egymást stb.stb.
2014. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem..ez nem normalis szerintem :) sot ilyenkor kell egyutt lenni
2014. dec. 30. 19:39
 14/15 anonim válasza:
akkor mi nem vagyunk egy normális pár hogy nekünk ez simán belefér.:) mások az igényeink az estét illetően így még jobban is járunk. most töltöttünk együtt egy hetet karácsonykor. nekem ez fontosabb volt. mivel hosszútávra tervezünk lesz még pár szilveszter amit együtt töltünk majd :)
2014. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de hozzam meg karacsonykor sem jott
2014. dec. 30. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!