Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy játék ennyire megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy játék ennyire megtudja változtatni a embert? .

Figyelt kérdés

A barátom kb 1,5 hónapja kezdte a nagy játékozást a haverokkal.. engem elhanyagolt, nem hívott nem írt sms-t mint régen. Aztán egész januárban ez ment.. én próbáltam tudatni vele hogy én is ittvagyok. Utána rendbejött minden. Viszont már 5. napja hogy nincs msn-en, nem ír sms-t se semmit, én megmár belefáradtam hogy én fussak utána és én írjak neki sms-t/hívjam fel stb. hogy jöjjön fel msn-re. Távkapcsolat, 7 hónapja vagyunk együtt, eddig minden nagyon jó volt, de 1,5 hónapja kezdődött a játék mánia. Tegnap írtam neki egészhosszú szöveget, feljött msn-re és elintézte egy mondattal a levelemet.. azért nem volt mert játszott haverokkal meg ésatöbbi... Nemtudom mit csináljak, mert én nagyon szeretem őt, de úgylátom a játék előbbre került.. nem kérek tőle sokat, nem várom el tőle hogy egésznap legyen fennt, de legalább rohadt 5 percet szánhatna rám (írtam is neki), vagy legalább szóljon hogy nem lesz vagy valami mert aggódok érte. Eddig akiknek ezt elmondtam a szakítást javasolták.. de én nem akarom elveszíteni... demár énsemtudom mi lehetne a jó.. Mit tehetnék még? Szerintetek?

17/L


2010. febr. 3. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: 17/F
2010. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hmm... majd meglátom.. nagyonköszönöm a tanácsokat!

amugy igen 15/F akart lenni.. sikeresen elírtam ^^"

2010. febr. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!