Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy játék ennyire megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy játék ennyire megtudja változtatni a embert? .

Figyelt kérdés

A barátom kb 1,5 hónapja kezdte a nagy játékozást a haverokkal.. engem elhanyagolt, nem hívott nem írt sms-t mint régen. Aztán egész januárban ez ment.. én próbáltam tudatni vele hogy én is ittvagyok. Utána rendbejött minden. Viszont már 5. napja hogy nincs msn-en, nem ír sms-t se semmit, én megmár belefáradtam hogy én fussak utána és én írjak neki sms-t/hívjam fel stb. hogy jöjjön fel msn-re. Távkapcsolat, 7 hónapja vagyunk együtt, eddig minden nagyon jó volt, de 1,5 hónapja kezdődött a játék mánia. Tegnap írtam neki egészhosszú szöveget, feljött msn-re és elintézte egy mondattal a levelemet.. azért nem volt mert játszott haverokkal meg ésatöbbi... Nemtudom mit csináljak, mert én nagyon szeretem őt, de úgylátom a játék előbbre került.. nem kérek tőle sokat, nem várom el tőle hogy egésznap legyen fennt, de legalább rohadt 5 percet szánhatna rám (írtam is neki), vagy legalább szóljon hogy nem lesz vagy valami mert aggódok érte. Eddig akiknek ezt elmondtam a szakítást javasolták.. de én nem akarom elveszíteni... demár énsemtudom mi lehetne a jó.. Mit tehetnék még? Szerintetek?

17/L


2010. febr. 3. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen fiú nem érdemel meg téged. Szakíts vele vagy mond meg neki változtasson magán vagy vége.

17/F

2010. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves? 16?
2010. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
kezdj el wow-ozni
2010. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hagyd kibontakozni kicsit.van aki egy játékon vezeti le a steszt.jobb lenne ha narkozna?vagy ha mással......

nemsokára megunja és eszébe fogsz jutni.néha oltsd le kicsit telefonon meg levélben,észre fogja venni magát.

2010. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 arc78 ***** válasza:
Szia, szerintem a szakítás legyen a legutolsó. Próbálj vele személyesen beszélni róla hogy neked rosszul esik hogy kevesebbet foglalkozik veled. Ha szeret meg fogja érteni mert fontos vagy neki.
2010. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
stresszt.sry
2010. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hopp o_o elírtam a korom.. nem 17/L hanem 15/L.. és ő is 15/L

hát én nemtudom... nembírnák vele szakítani..

am nem wowozik hanem cs-zik .. ._.

hm.. mondjuk az igaz. jobb mintha más lánnyal kavarna vagy valami .. ezen énis gondolkoztam.. de legalább írna valamit hogy nemlesz.. nem azt mondom hogy ne játszon. nyugodtan játszhat, csak írja meg vagy adjon nekemis 10 percet 1 napjából... túl sokat kérek?

bár.. lehet nemkellene ezen stresszelnem... aztmondják úgyis kifogja nőni.. de addig még van idő..

2010. febr. 3. 19:01
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. febr. 3. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélem 15/F-t akartál írni, mert így leszbikus párnak tűntök. Mindenesetre szerintem szakíts vele. Egy távkapcsolat alapból nem túl jó dolog, de ha még az a kevés kis kommunikáció - még ha kábelen is megy végbe - is hiányzik, akkor felesleges rápazarolni az időt. Dugja meg a számítógépet, te meg addig nézz valaki olyan után aki nem csak pixelekről ismeri a világot...
2010. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyett. Keress olyat aki inkább az erdőben mászkál - ott minden csendes, civilizáció sehol - és ott is inkább veled szeretne lenni. Ha nem is ezért a típusért vagy oda akkor is vannak olyanok - nem csak testileg, de agyilag is - akik idősebbek nálad és tudják, hogy mennyit ér egy kapcsolat. Had élvezze azt a baromságot, ha nem növi ki akkor meg az lesz a veszte... Gondolom te nem akarod azt megvárni. De a döntés a te kezedben van, nem dönthetünk helyetted.
2010. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!