Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg esely a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mar 4x jottunk ossze ugyanazzal a pasival,mindannyiszor szakitassal vegzodott eloszor kevesebbet jartunk,aztan legutobb 4 honapot szerettuk egymast aztan megis szakitassal vegzodott,en meg mindig szeretem a baratai azt mondtak h talan meg o is szeret,persze a fejebe senki nem lathat bele.Mostanaban ugy tunik mintha megint akarna valamit tolem hiv h menjek veluk ide oda nem tudom hogy baratkozni akar vagy megint velem akar lenni?Es ha velem akar lenni akkor szerintetek kibekuljek veel 5odjere is?Meg van esely ra hogy akar megint olyan jo legyen mint regen?Amugy mar 6 honapja szakitottunk..volt mas baratom azota de senkit nem tok ugy szeretni mint ot..!segitsetek
2008. aug. 18. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5ödszörre nem érdemes már visszamenni hozzá. Azt mondják h ha egyszer vége akkor vége, nemhogy még 5x.:S Igaz, énis visszafogadtam a pasimat másfél év szünet után, de nem bántam meg, most már a vőlegényem. De 5ödszörre hülyeség lenne. Minek? Ha szeretett volna eddig akkor nem szakítottatok volna 4szer, ha kellenél neki akkor szintén még mindig együtt lennétek nem???
2008. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont igy voltam a tavaly mint te most.5ször jártam 1 fiuval,szerettem őt de mégis mindig valami miatt szakitásra került a sor...eltelt 1 év azota neki is volt más barátnője,nekem is más barátom de most mismét együtt vagyunk,nagyon szeretjük egymást és már 7hónapja együtt vagyunk,lehet hogy ez igy ismarad továbbra is,nekem ő az igazi.ezelőtt 1 évvel nem gondoltam volna hogy még ez lesz belőle,de előre soha nem lehet tudni hogy mi történik.ha még szereted őt adj még 1 esélyt magatoknak,kitudja mi lesz belőle,ha nem működik akkor nincs biztos hogy találsz még 1 más hozzád illő fiut de azzal hogyha most kibékültök még nem veszitesz semmit!
2008. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt már Lagzi Lajcsi is megmondta: Se veled,se nélküled...


Szerintem hagyd mostmár az egészet,minek erőltetni?Lesz majd jobb is,akivel nem akarsz egyhamar szakítani.

2008. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van férfi a világon. Van nő a világon 20%-al több mint férfi. A Nők 20%-a(úgyértem emberek nem az összes nő) Ronda. Férfiak 10 %-a ronda. Ami azt jelenti , hogy mindenkinek lesz párja. Aki persze fogadja is. Tehát ha vele ennyire nem jössz ki keress mást. Majd valaki összejön vele.
2008. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érezheted igazán,a lelkedben e is tudod,hogy mi a helyes válasz
2008. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!