Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Van valami megoldás? Hogy vegyem rá, mit tegyek érte, hogy belemenjen?

Figyelt kérdés
Vagy lány, akivel az utóbbi időben nagyon beleszerettem.egyszerűen nem bírok másra gondolni, csak ő jár a fejemben egész nap.jártunk is egy hétig, de ő visszlépett a dologtól, ami talán értehtő is, mert nemrég lett vége az előző kapcsolatának, és azt mondta, hogy nem bír kilépni belőle, másrészt meg szeptemberben pestre költözök. én mondtam neki, hogy nagyon szeretném ha megpróbálnánk, de nem nagyon akarta. ő is nagyon szerelmes, de egyszerűe nem tudom, hogy hogy érjem el, hogy belemenjen, legalább próbaidősen, hamár ennyire nem bírunk egymás nélkül lenni. kérlek írjatok valamit, hogy egyáltalán van e valami megoldás.(én 18 ő 15)
2008. aug. 17. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Pestre koltozol mekkora lesz a tavolsag?

En ugy gondolom ha igazan szeretitek egymast, mukodhet tavolrol is...(habar fiatalka a leanyzo...)de ha SZERELMESEK vagytok, miert nem probaljatok meg? Oszinten, mi vesztenivalotok van? ha szeretitek egymast...

Te mar 18 vagy gyakran elmehetsz majd hozza. es talan kesobb forditva is...es kitudja, mukodni fog e? szerintem probaljatok ki, ismerjetek meg egymast, hajra. en szoritok:) UDV

2008. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is mondtam neki, hogy nincs veszteni valónk, és hogy egy próbát megér, de egyszerűen hajthatatlan.legalábbis eddig egyzser beszéltünk róla, de szóba fogom hozni mégegyszer ha hazaér. amúgy én pestre költözök, ő marad pécsett. ICvel 3 óra, 200km
2008. aug. 17. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

na várjál, ezt most nem értem.

1.ha a csaj beléd szerelmes, akkor már túl van az előző kapcsolatán. ha neked azt mondta, hogy téged szeret, de nincs túl az előzőn, akkor az egyikben hazudott.


2. ha meg még az exébe szerelmes, akkor hagyd ott, jobb lesz mindkettőtöknek

2008. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!