Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba, 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, 4 hónapja járunk! Sulikezdés előtt állok, nagyon nehéz év jön a gimiben, ezért jobbnak láttam szakítani. Okos döntés volt szakítani?

Figyelt kérdés
nem találkoznánk annyit,mint eddig, v ha mégis, a tanulás kárára menne!most nekem a legfontosabbak a jegyeim, h jó egyetemre vegyenek fel, de sajnálom Őt is:-(
2008. aug. 17. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Milyen jó lesz hogy egy fárasztó hét után nem lesz senki akivel eltölts egy pár nyugodt és szép órát, aki meghallgat, támogat, segít ha kell, mert szeret. Mennyivel könnyebb hogy tanulhatsz és tanulhatsz, és egyedül lehetsz. Milyen jó hogy nem lesz melletted akivel együtt izgulhatnátok a jegyek meg a felvételi miatt, akivel tervezhetnétek a jövőt. Ugye ha a szerelmedet kiiktattad akkor a barátaidat is, meg a háziállataidat, meg a hobbidat, meg a kedvenc sorozatodat, azok is elvesznek időt, és a barátok kivételével feleslegesebbek mint a szerelem. Teszem hozzá, nem lehet annyit tanulni ép ésszel hogy ne férjen bele heti kettő randi minimum. Még érettségi előtt sem. És valljuk be, csak arra kell tanulni, középszint 4 simán megvan ha órán odafigyelsz és megírod a tételeket. Nagy hülye voltál...
2008. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ő szeret téged,szerintem megértette volna azt hogy ezidő alatt több időt töltöttél volna a tanulással,mint vele.emiatt szerintem nem kelett volna szakits vele főleg akkor nem ha te is szereted őt...
2008. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és ha felvesznek egyetemre, mi lesz? minden vizsgaidőszak előtt kirúgod az aktuális pasit? később meg minden új állás előtt elválsz a férjedtől?
2008. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az egyetemen egy darab szigorlat felér az egész szutyok érettségivel. Mit fogsz ott csinálni? A nap akkor is csak 24 órából fog állni. A gimit igazán nem kell végighajtanod, az azért nem annyira gáz. Tartogasd ezt az energiát az egyetemre ( vagy képzeld el, hogy be sem kerülsz, akkor mi lesz, potyára szakítottál?)

Az életedben következő fontos mérföldkövek közül, elhiheted, hogy ez a legeslegkissebb. Mit csinálsz majd a többinél? Új állás stb.. előtt? Lehet nem kéne kibékülnöd a sráccal, ebből azért látszik, hogy krízishelyzetekben nem számíthat rád, egyátalán nem tudod kezelni a válsághelyzeteket.

Na, remélem nem sértődtél meg, tényleg csak segítő szándékkal írtam, hogy felnyiljon a szemed.

2008. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ritka bolond vagy.

amúgy meg biztos nagyon szeretted azt a pasit, ha iylen szemét voltál vele...

sajnálom, h pont veled kezdett...


képzeld, nekem is volt pasim 12.ben, és mégis most leszek 3adéves az egyetemen...


ha iylen okos vagy, meg szeretnél jó egyetemre menni, akkor miért nem hallottál még olyanról, h kompromisszum??

nézz utána az értelmező szótárban, lehet, h hasznodra válik...

2008. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!