Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba, 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, 4 hónapja járunk! Sulikezdés előtt állok, nagyon nehéz év jön a gimiben, ezért jobbnak láttam szakítani. Okos döntés volt szakítani?

Figyelt kérdés
nem találkoznánk annyit,mint eddig, v ha mégis, a tanulás kárára menne!most nekem a legfontosabbak a jegyeim, h jó egyetemre vegyenek fel, de sajnálom Őt is:-(
2008. aug. 17. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben nem szakítottam volna,ha szereted a fiút,akkor butaság volt. Miatta nem kellene majd elhanyagolnod a sulit,ettől nem kell félned. Meg kell tervezned előre ,hogy például suli után találkoztok egy-két órát,és utána hazamész tanulni.Szerintem ez kivitelezhető
2008. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Rendkívül helytelen lépés volt kihajítani!

Remélhetőleg még vissza tudod csinálni (mert az 1. válaszadónak igaza van)

2008. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Így van, nagyon rossz ötlet volt szakítani. Most egyátalán nem erről van szó, hogy szakítasz a barátoddal a suli miatt, hanem hogy nem tudod a dolgaidat összeegyeztetni. Életed során mindigezt fogod majd csinálni? Valamit kiiktatsz, hogy egy másik dolgot meg tudj csinálni? Csakhogy ezt nem lehet így csinálni!!! Tanuld meg a dolgiadt, kötelességeidet összehangolni, tudj rangsorolni, és jól beosztani az idődet. Ne haragudj, ha megbántottalak, de tényleg butaság volt. Képzeld el, hogy én is iktassam ki a gyerekeimet meg a férjemet, hogy jó jegyeket kapjak az egyetemen? Nem, hanem megtanultam, összekordinálni a munkát, tanulást, családot. Sok sikert neked is ehhez. nem tudom hogy vissza tudod e még csinálni, mindenesetre, ha még akarod a fiút, szorítok neked.
2008. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez most megrázott, mert akár az én barátnőm is írhatta volna szó szerint, de remélem nem ő írta, legalábbis engem nem tájékoztatott, hogy szakított velem, de nem is szeretném. Szóval én is félek hogy neki ilyen durva éve lesz, de ezért szakítani nagy butaság, ha szereted. Ennél egy kapcsolatnak 1000szer durvább dolgokat is ki kell bírnia. De ha csak szórakozásból voltál vele akkor jobb is.
2008. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

hát ha szereted akkor ..hm...öö...IIGGEEENNN....

hülyeség ez a húú a jegyeim dolog...hidd el hogy suli mellett is van magánélet én is gimibe járok nekem is épp a legnehezebb évem jön mégsem szakítottam a pasimmal...hülyeség lett volna mert jóideig bánnám a dolgot mert még egy ilyen pasit nem találnék ...

2008. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Neharagudj, de ha ezt megcsinaltad a baratoddal nem szereted...Sosem ertettem azokat akik ilyensmi miatt szakitottak, "nem tudunk talalkozni,nem birnam ki nelkuled" es igy most jo? mostmar vegleg kizartad az eletedbol...arra gondolj, nem h neha fogod latni, hanem egyaltalan nem. teljesen kizartad az eletedbol azt akit "szeretsz" (bar szerintem nem szereted) ha szeretned akkor lenne annyira fontos neked, h kitartanal mellette, amellett h boldog legyen O is Te is...amugy meg lehettel volna megfontoltabb, (ha egyetemre keszulsz) kb 18 eves fejjel. Legalabb meglehetett volna probalni...h haddlam mukodik e vagy tenyleg nem...de igy??? szerintem hulyeseget csinaltal...habar ha nem hianyzik es nem vagysz arra h ott legyen melletted akkor valoszinuleg nem is vlt szukseged Ra...es akkor jobb lesz Neki, is Neked is. Nem tisztem es nem is itelkezhetek, de ha rajottel h szereted (igy utolag) probald meg menteni ami mentheto. UDV
2008. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Amugy meg hanyadikba messz? csak erdekelne az a "legnehezebb ev"...mert szerintem gimiben nem kell azert annyira hajtani, h ne lehessen maganeleted...(jo kemeny suliban vagyok, es jotanulo is...)

ha elsobe messz akkor csak uj a kornyezet

ha masodikba akkor semmi nagy

ha harmadikba "jon az erettsegi"

ha negyedikbe akkor a nyakadon van az erettsegi, de a 4. az BULI...meg akkor is ha tanulni kell...

es hidd el, akarki akarmit mond,nem az a LEGfontosabb...

(UDV az elozovalaszado)

2008. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagy hülye voltál, hogy szakitottál. Képzeld én is idén érettségizem, készülök egyetemre is, de eszembe sincs ezért szakitani. Ne akard senkinek bemesélni, hogy egész évben tanulni fogsz, mert úgyis próbálnál kikapcsolódni...akkor meg miért ne lehetnél vele??? Mert nem szereted igazán, és ez csak az ürügy, szerintem.
2008. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem is kicsit jobban meg kellett volna fontolnod ezt a szakítást. Nem igazán volt értelme, mert tudatosíthattad volna a fiúban máshogy is, hogy neked a tanulás az első, amit - ha igazán szeret - meg is értett volna. Hidd el, a gimiben egyik év sem durva! Az egyetemen minden vizsgaidőszak legalább egy érettségivel felér. Ne rontsd el a középiskolás éveidet ilyen butasággal! Ha lassabban tanulsz, akkor próbáld beosztani az idődet, ha pedig gyorsan tanulsz, akkor hol a baj? :) Próbáld visszacsinálni a dolgot, amíg lehet, mert a srácot is biztosan nagyon megbántottad ezzel.
2008. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Csaklakozok az előttem szólókhoz tényleg hülye ötlet volt szakítanod.Figyelj suli után 1-2 órára találkozgattok meg ott van az egész hétvége is és tudnál szorítani időt a tanulásra.Hát ezt jól elbaltáztad.Most már bánhatod hogy ezt tetted
2008. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!