Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h nincsen vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nincsen vkinek pasija aki nagyon szép?

Figyelt kérdés
egy csomo mindnkinél látom h miylen szép még csak nem is picsa tpus hanem kedves stb...és mégsincs pasija...ez mitől van? nem buknak az ienekre vagy mi? előre is köszi a válaszokat
2008. aug. 17. 20:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
59%
nemtudom h ezért miért tenné vki a fejét mert nem találp pasit...ha meg fűre fára rámászna arra mondanátok h teszi a fejét mi?és látom sokna nincsenek tisztában a szűzkurva fogalmával....mival az azt jelenti h mindenkivel összejön játssza magát mekkora ribanc és ha arra kerül a sor h szex akkor hirtelen vége a kapcsolatnak...na ez a szűzkurva.....nem az h nem jár senkivel..
2008. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
az h vki csinos meg sikeres es nincs pasija nem jelenti azt h nem is akar pasit maganak. lehet h nem talalta meg a szamara megfelelot, de lehet h csak mindig mellenyult, es csalodas lett belole. nem biztos egyaltalan h a csaj hibaja. Pl en is hasonlo cipoben jarok. Es nem mondhatnam h nem szeretnek magamnak senkit mert badarsag es probalkozom ismerkedni, de vhogy osztonosen melle nyulok.. nekem a tapasztalatom h vagy "csak arra" kellenek, vagy pedig a pasas beijed h nem eleg jo nekem es nekem nincs szuksegem senkire. nagyon nehez bizonyitani. Mert altalanossagban az a kialakult velemeny aki csinos, szep, az buta, aki okos az pedig csunya. es ha a ketto egyutt megvan es netan az illeto meg hazias is hidd el a pasik megijjednek h egy ilyen nonek nem tudnak mit nyujtani. Tapasztalatbol mondom. es nagyon nehez bizonyitani h egy egyszeru lany vagyok akinek csak normalis alap elvarasai vannak semmi extra.
2008. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet...sajnos mindig mellényúlni...

A szűzk*rvázókról meg így látatlanban is megvan a véleményem!

2009. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!