Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h nincsen vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h nincsen vkinek pasija aki nagyon szép?

Figyelt kérdés
egy csomo mindnkinél látom h miylen szép még csak nem is picsa tpus hanem kedves stb...és mégsincs pasija...ez mitől van? nem buknak az ienekre vagy mi? előre is köszi a válaszokat
2008. aug. 17. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nekem is van egy ismerősöm gyönyörű okos kedves aranyos kis pörgős és senkije sincs még csak nem is csókolózott..szerintem a szülői beavatkozás van ott vagy pedig nem talál olyan személyt aki megfogná őt úgy igazán vagy eccerűen még nem érett a kapcsolatra és fél
2008. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet megelégszik a barátai és barátnői társaságával, neki ennél többre nincs igénye jelenleg, ami pedig az intim dolgokat illeti kielégíti magát. Én is ismerek ilyen lányt, egy kicsit szégyenlős is, pedig szinte mindene tökéletes kívül/belül...
2008. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen lehet hogy annyira tökéletes, hogy tartanak tőle a férfiak. :)
2008. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hasonló helyzetben vagyok.Nem tartom magamat szépnek nem szeretek ilyen miniszoknyás tűsarkús cuccokat hordani.Sokan mondták hogy nagyon szép vagyok.De én szerintem nem vagyok az.Volt már hogy egyszer-kétszer beszélgettem helyes pasikkal de sajna nem volt szerencsém mert az eggyik épp nem akar komoly kapcsolatot csak kalandot,amásikór szintén kiderül hogy nem hűséges fajta,a harmadiknak barátnője van a negyedik meg meg se mer szólalni mindig ott van körüllöttem de csak ott ül a padon és mindig csak néz mosolyogva.

Csak az ilyen rémronda bányarémek szálnak rám.A multkor anyám elé ált egy pasi akit nem is imserek azzal hogy járni akar velem.Pedig tiszrta kopasz volt a fogait tiszta fekete penész ette és teli volt ragyákkal.

Nah ezek után ábrándul ki z ember a pasikból :S

2008. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert nincs erre szükségük, mert "szűzkurvák", mert nincs önbizalmuk, mert nem a megfelelő pasikkal lenne lehetőségük, mert a megfelelő pasik úgy vannak vele hogy egy szép csaj csak hülye lehet, és még sorolhatnám a lehetséges okokat.
2008. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok.

Nem vagyok az a plázacica akit csak ide oda lehet rakosgatni, mint ahogy egyes emberek gondolják.

Volt már barátom, de maradjunk annyiban h ezek gyorsan becsődöltek.

Vannak pasik akik már kb. az első randin (5 perc után) a közepébe vágnak és megkérdezik h te borotválod-e ott (nem egy példa volt...)

Folyton megtalálnak a nagyarcú coolmayertop csávók, és annak ellenére h nem írok le előre senkit, végül mindig az sül ki, h csak a sexre vágyna tőlem.

Egyszerűen nem akarok egy játékszer lenni.

2008. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az igaz, hogy aki szép annak a belső tulajdonságairól is már képet próbálnak alkotni. Általában ennek eredménye inkább negatív (biztos hülye picsa, beképzelt vagy butácska). Van egy barátnőm, gyönyörű és hihetetlenül inteligens is, és izlésesen öltözik. Ennek ellenére még a tanárok is fentartással közelednek hozzá pl vizsgákon is úgy néznek rá mint egy leírt libára. Bizonyítani kell!:)
2008. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a szépség relatív.mindenkinek más a szép.kár lenne általánosítani.De ha már megtettük.egyes lányok nem repülnek rá fűre fára és várják az alkalmas srácot.ami mellesleg megéri.
2008. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért mert még nem talált olyan fiút akit érdemesnek tart arra, hogy a barátnője legyen. És azért mert még nem talált rá az a fiú aki megérdemli és képes "megszerezni"( jó értelemben. )
2008. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket hivják szüzkurvának... Teszik a fejüket, aztán 40 évesen szüzen vonulnak kolostorba!
2008. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!