Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párommal 3és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párommal 3és féléve vagyunk együtt és a mamája meg a nagynénje megvádolt hogy én csak kihasználom a barátomat ami persze nem igaz mert amit kapok azt a barátom őnszántából veszi mi jól megvagyunk de bekavartak!

Figyelt kérdés
Választás elé tehetem, hisz az a mama nem egy igazi mama mert egyszer csunyán tett a barátom családjára!!
2010. febr. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szard má le!!
2010. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi az ember legnagyobb fegyvere ha megvadoljak?

A HALLGATAS:)!

Ulj szepen , orizd meg a belso nyugalmad akkor is ha igaazsagtalanul vadolnak hisz szereted azt a fiut es nem akarsz a csaladja halalos ellensege lenni....

Ha ugy erzed beszelned kell joindulatuan, bekuloen mond el hog mi hogy van, igyekezz tisztazni a helyzetet.Azt is elmondhatod hogy neked ez rosszul esik es te szeretnel a csaladjaval joban lenni hisz ez a fiu mindennel fontosabb szamodra.

Ha nem valtoznak akkor meg egyszeruen ne foglalkozz veluk.

22L

2010. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet leszarni...nehéz helyzet de szeressétek egymást és próbálj meg nem foglalkozni azzal a két boszorkánnyal,amit tudom könnyű mondani,de reméljük h párodat nem tudják befolyásolni
2010. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom járt ilyen cipőben bár ott a saját muterja mondta ezeket a csajra. Ott hamar rendeződött a helyzet... Állítólag a muter kapott 2-3 sallert és elcsitult.
2010. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. A barátom dolgozik,én még egyetemre járok. Mennek ezek a beszólások mint pl. ,,az egyik félnek dolgozni kell hogy a másikat taníttassa,,

Elég vicces,mert az ösztöndíjamból meg a diákmelómból egy komplett fizetést összeszedek. :)),,de hát az nem fizetés,,

Tudom hogy nagyon nehéz megállni szó nélkül,de próbáld meg.

Én néha már agyonverném őket....

2010. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!