Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törődjek bele, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele, hogy soha nem lehet köztünk semmi? = (

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, nem vagyunk olyan jóba inkább úgy mondom, hogy nem szoktunk beszélgetni mert őt a foci érdekli meg ilyenek...azt hiszem szereelmes lettem, de tuti, hogy nem tetszem neki :S

Még nem mondtam el senkinek, de szerintem feltűnő vagyok...Mit csináljak? :/


2010. febr. 1. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
egyáltalán nem biztos hogy soha nem lehet köztetek semmi :)
2010. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Hát, sokféle módon kerülhetsz a közelébe úgy, hogy nem jön rá, milyen érzéseket táplálsz iránta, hiszen először általában valamilyen (emberi) kapcsolat kéne hogy kialakuljon köztetek. Ha meg már elég szoros ez a kapcsolat, akár meg is beszélhetitek a dolgot, ha nem tolakodóan adod elő. És persze egyáltalán nem biztos, hogy nem jön össze.
2010. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nincs közös témánk, más zenéket szeret mint én, nincsenek lány barátai, nem jó tanuló (gondoltam rá, hogy 1-2 dolgot elmagyarázok neki, de nem mertem és a haverja megelőzött), szünetbe mindig a fiúkkal van, esetleg úgy tudnék hozzá közelebb kerülni ha tanárnő egymás mellé ültetne minket
2010. febr. 1. 19:40
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:

figy mindent meglehet probálni velem is ehhez hasonló problema van:D

13

F

2010. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tájékozódj az ő témáiban. hallgass meg 1-2 zenét az övéi közül, aztán mondhatod neki hogy a kedvenc előadójától hallottál pár számot, nem is rosszak , de tud e ajánlani valamit... ha az alap már megvan lehet odamenni dumálni.
2010. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy próbálj meg összehaverkodni a haverjaival :) és onnan már könnyebb a helyzet..de ha odamész hozzájuk beszélgetni szerintem nem gáz. én odaszoktam menni néha, és elvagyunk a fiúkkal :D
2010. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!