Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi ribanc van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi ribanc van a mai fiatal lányok között?

Figyelt kérdés
Azt eddig is tudtam h sok ócska ribanc van.De ma felmentem myvpi-re és amit ot tapasztaltam az kiábrándító volt.Sok fiatal kislány olyan képeket rak ki magáról ami mellé nyugodtan odatehetnék a 18-as karikát.Soknak barátja is van és mégis punci cici kidobva.Mit szól ehhez a barátjuk?Komolyan mondom ezek a képek engem ehelyett h felcsigáztak volna inkább elszomorítottak.ezek a lányok tudnak egyáltalán hűségesek lenni valakihez?Hogy a sok divat leszbiről e is beszéljünk.Titeket ez felcsigáz vagy inkább elszomorít? 26/F
2010. febr. 1. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18:13-as: "Abból van sok amire éppen igény van." -> Azt hiszem ez mindent elmond. Addig nincs miről beszélgetnünk, míg myvipen egy ilyen önmutogatós cicus kepéhez legalább 150 srác írogat, hogy: jaj, de megdugnálak.
2010. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, és helyettük is szégyellem magamat. Nem mutogatom magam, pedig formás vagyok. Nem gondolom, hogy a melleimmel meg a popómmal kéne megfognom egy pasit.


19/L

2010. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én leis köpöm őket de mit érdekli őket :D ha egyszer a többi pasi rajtam kivül kihasználja ezt és biztatják öket-.- de am igen ez igaz nehéz így igazi párkapcsolatot létesíteni hiszen hiába vagy szerelmes a lány ugyis megcsal egy hétvégi bulin -.- nem naon érezneksemmit :S szerelmi bánatot sem éreztek még szentem a mai fiatalok szakitanak velük tökre leszarják én megtaláltam az ideálomat de midnenkiben vannak hibák benne is sajnos ezért lett vége

17/F

2010. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnálatos, hogy tényleg egyáltalán van ilyen! De csak még több lesz belőle. Engem elszomorít és felháborít. Egyrészt mert milyen az hogy 12 évesen átment rajta néhány focicsapat. Másrészt mert engem nagyon zavarna ha valaki úgy hozná fel nekem ezt a témát, hogy pl.: Láttam néhány ilyen-olyan képet myvipen. Rólad is van? vagy Fiatalabb korodban te is ilyen voltál?

Valamelyik nap ültem a villamoson néztem a leszálló tömeget és egyszer csak megakad a szemem egy óvodásnak tűnő kis csoporton. Szinte mindegyik lányon felnőttnek való cipő, miniszoknya, felső, retikül!, melírozott haj és némelyiken smink is volt! Azt hittem a szemem káprázik és mélyen ledöbbentem. Ezeknek játszani kéne nem a körmük színéről vitatkozni. Nem tudom miért de mindig ezeknek van a legnagyobb szájuk pedig a tojáshéj még a seggükön van. Túl hamar kezdik...

Nekem ennyi erről a véleményem és nem hiszem, hogy túlzottan hűségesek lennének.

17/L

2010. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!