Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azt akarja? Most rájött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azt akarja? Most rájött hogy mégsem akar tőlem semmit vagy beijedt attól, hogy azt akarta, de rájött, hogy mégis érez valamit?

Figyelt kérdés
2 hete megismertem egy srácot nete.azóta találkoztunk 2szer és utána mondta,hogy jólérezte magát.kicsit égő volt,mert nem nagyon volt témánk,de azért elbeszélgettünk,csak voltak nagyobb szünetek.smároltunk is mind2 találkán.mikor msnen beszélünk sokszor tesz olyan megjegyzéseket,mintha csak arra hajtana,de mikor találkozunk,teljesen máshogy viselkedik(visszahúzódóbb,csendesebb,félénkebb).akárhányszor feljött,mindig egyből rámírt,de most hétvégén hiába írtam rá,nem válaszolt.
2010. febr. 1. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs véletlenül barátnője? és nem lehet, hogy ő pont ott volt?
2010. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem rogton az jott le, hogy baromira kefelni akar szegeny, de eloben inaba szall a batorsaga, neten konnyen legenykedik.
2010. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtudok róla,hogy lenne barátnője.mondjuk azmég nem jelent semmit...
2010. febr. 1. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
én inkább megkérdezném, mert ha netalántán van úgyis te jössz ki belőle rosszul.
2010. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát egy barátnő igenis sokat jelent. Ha a srác megcsalja a nőjét akkor nem gondolod, hogy veled is megtehetné ugyanezt? Meg neten mindenki oldottabb. Szóval ha tudsz próbálj meg kérdezősködni, nehogy pofára esés legyen a vége. 17/L
2010. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!