Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 18 vagyok, a barátom 30....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 18 vagyok, a barátom 30. 12 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. Mindaddig amig mind a ketten boldogok vagytok, mindketten szabad akatarotokból vagytok a kapcsolatban, és egyikőtök sem kényszerít semmit a másikára (még a másik tudta nélkül, sutyiban sem), akkor egyáltalán nem gond. Az a lényeg, hogy szeressétek egymást, törődjetek egymással, és mindig legyetek őszinték egymáshoz.
2008. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én 17 voltam, amikor a 30 éves párommal összejöttem. Azóta is vele vagyok, már 3 éve.
2008. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

hát a férfiak korán halnak. a nők meg későn.


ha a gyereked 18éves lesz akkor az apja hány. és te hány éves. gondold ezt végig.

2008. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én és a párom között 10 év van és szeptemberben leszünk 1 évesek és semmi baj nincs a különbség miatt
2008. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 pár hét múlva, párom 29, januárban 30. 10 és fél év van köztünk, most volt a második évfordulónk, az ismerőseink elfogadták, szüleink elfogadták. Minden rendben. :) Először nehezen mentem bele, de nagyon nem bántam meg, azóta is dúl a szerelem. :)
2008. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre kicsit soknak tünik ... de ha megértitek egymást akkor semmit sem számít ez
2008. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
és a 17év soke?nagyon szeretjük,és megértjük egyást!
2008. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 22, a férjem 35. Imádjuk egymást,nagyon jól elvagyunk.


Szerintem ha szeretitek egymást,nincs akadály.

2008. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ASSZEM
2008. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

12 év korkülömbség általában nem számít soknak, ha nem túl fiatalok már a szerelmesek (pl. egy 40 éves férfi meg egy 28 éves nő). Egy 18 éves lány kicsit túl fiatal egy 30 éveshez, de elviselhető még. Ha fiatal egy lány, még 5 évvel idősebb partner is sok korkülönbségben (pl. ha a 14 éves kislány egy 19-20 éves sráccal jár). Egyetemistákat hallottam beszélni egyszer beszélni, olyan 19-20 éves forma fiúkat, és rettentően „szánalmasnak” tartották, hogy egy 16 éves lány együtt jár egy 29 éves férfivel, sőt nemi életet is élnek.

Nagy korkülönbséggel is lehet szépen élni. Három példát mondok: 1. ismerek egy lányt, aki a 18. születésnapján ment férjhez, gimnazistaként, 2004 januárjában, a szeretőjéhez, aki 16 évvel volt idősebb. December legvégén meg is született a babájuk, és azóta is boldogan élnek. 2. Az unokanővérem 16 évesen ment férjhez a 35 éves urához 1992 nyarán, vagyis 19 év a korkülönbség köztük. Máig boldogan élnek, szeretetben, és van egy 15 éves kislányuk meg egy 4 éves kisfiuk. 3. Én és a férjem között 9 év van. Csitriként mentem hozzá 2004 nyarán, alig töltöttem be a 16-ot. Sokat tanultam tőle minden téren, segített több kérdés megvilágításában, amiben butuska voltam. Mindketten boldogok vagyunk együtt, szültem neki 17 évesen gyönyörű ikreket, minden téren megértjük egymást, és mára már nem zavaró, hogy gyereklányként mentem hozzá egy férfihez, mert összeszoktunk.

Van olyan tinédzserlány, akinek apakomplexusa van, és idősebb férfi támogatására, tanácsára vágyik, mert nem volt apja vagy rossz apja volt. És a lány keres egy nálánál idősebb férfit, aki nemcsak lelki támasza, hanem egyben szeretője is lesz, attól függetlenül, hogy tini és a hapsija 30 feletti, sőt több. De mi a jó az idősebb férfiban (énszerintem)? Tanácsot ad, tapasztalatából kifolyólag bátorítani és istápolni tud, a problémás helyzeteket hamarabb lerendezi, lecsitítja a nyugtalankodó, kétségekkel küzdő lányt, meg lehet vele mindent beszélni, biztonságot nyújt a védtelen lánynak, és a szexben is jártasabb a lány kortársainál. Összefoglalva: sokat tanulhat a lány az idősebb pasijától az életvezetés terén.

Tehát azt mondom neked: ne szégyenkezz, hogy 18 évesen 30 éves a pasid, légy vele boldog, és ne szégyelld, mert sokat segíthet neked.

2008. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!