Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megfelelő viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megfelelő viselkedés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Páromnak elég nehéz korszaka van, sokat aggódik az iskola miatt és ez rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra is.

A problémám leginkább az hogy erőteljesen hanyagol... Nem csak törődésről van szó, de már a személyes találkozás is elmarad...

Én igyekszem támogatni, és segíteni, de úgy elég nehéz ha vki nem is akar a problémára gondolni (múltkor megkérdeztem hogy mi a terve arra ha mégsem tud a fősulin maradni, és csak annyit mondott hogy nem akar vele foglalkozni mert egyből megfájdul a gyomra.) Így nehezen lehet orvosolni bármit is... szerintem.

Szóval ötletek?

24F


2010. jan. 31. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mi is emiatt szakítottunk, még megbeszélni sem volt hajlandó mikor jön ő meglátogatni én meg nem gondoltam fairnek hogy fussak utána ...
2010. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben vagyok (20/L), a páromnak sok a munkája, és sokat kell tanulni, nem úgy alakult a vizsgaidőszak, ahogy tervezte. Két hónapja jó, ha hetente egyszer találkozunk és úgy érzem, ő már ehhez hozzá is szokott, s bár szeretne többet, legalábbis ezt mondja, nem igazán törekszik arra, hogy egy héten többször is találkozhassunk. Sokszor bennem is felmerül, hogy ez így nem jó és nem tudom, mit tegyek, de azt hiszem, nincs is más megoldás, mint mindig megértőnek lenni és maximálisan támogatni érzelmileg a kedvest, amíg neki ilyen nehéz. Nem szabad nyaggatni, és semmiképp se most beszéld meg vele, hogy mi bánt, hanem, ha elmúltak a nehéz idők. Addig csak plusz terhet teszel rá a szomorkodással, ami talán olyan döntésre késztetheti, amit később megbánhat. Tapasztaltam, hogy értékeli a kedves, ha megértőek vagyunk. Persze amikor olybá tűnik, van kiút és rendeződni kezdenek a problémák, akkor nem árt kicsit arra sarkallni, hogy kitörjön a depiből és visszaálljon a régi kerékvágás, mert sajnos hajlamosak megszokni a helyzetet... tehát motiválni kell. Kitartás! Mást nem tehetsz...

2010. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem az utolsó hozzászóló válaszát fogom megfogadni, mivel úgy tűnik, hogy rendeződik a helyzet.
2010. febr. 3. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!