Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megfelelő viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megfelelő viselkedés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Páromnak elég nehéz korszaka van, sokat aggódik az iskola miatt és ez rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra is.

A problémám leginkább az hogy erőteljesen hanyagol... Nem csak törődésről van szó, de már a személyes találkozás is elmarad...

Én igyekszem támogatni, és segíteni, de úgy elég nehéz ha vki nem is akar a problémára gondolni (múltkor megkérdeztem hogy mi a terve arra ha mégsem tud a fősulin maradni, és csak annyit mondott hogy nem akar vele foglalkozni mert egyből megfájdul a gyomra.) Így nehezen lehet orvosolni bármit is... szerintem.

Szóval ötletek?

24F


2010. jan. 31. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Legyel turelmes hozza, es ne cseszegsd gyenge kerdesekkel pont akkor, amikor a legjobban be van panikolva a fosuli miatt... Most az egy kicsivel fontosabb.. ennyit igazan meg lehet erteni. Legy mellette, ugorj at hozza neha egy termosz kaveval, h tudjon tanulni meg ilyenek, de ne szivd el elole a levegot.. kicsit legy kedves, es ne sirj egyfolytaban, h nem kapod meg a napi 32 simogatasod.. Legy ferfi..


Miert ilyen egosita minden ferfi?

2010. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
megértem a helyzeted, én is hasonló cipőben vagyok, csak én a lány cipőjében :( bár én figyelek rá, hogy ne hanyagoljam el emiatt a barátomat, de szerintem neki sem eshet jól h folyton sírni lát h nem tudom kifizetni az albérletet stb. próbáld meg elterelni a gondolatait, ne faggasd, én se tudom, mi lesz, ha nem lesz elég pénzem, valószínű abba kell majd hagynom az egyetemet, de nem akarok belegondolni ebbe :S
2010. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne erőltesd... ahogy látom nem igazán vevő a külső segítségre...ha bízol az ítélőképességében: hagyd, hogy ő maga oldja meg... neked nincs más dolgod, mint figyelni, hogy mit csinál csak akkor avatkozz bele, ha ő is belevon a dologba. (Persze azt ne hagyd, hogy butaságot csináljon...)
2010. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az első válaszoló kedves válaszára csak annyit reagálnék hogy ez már két hónapja megy így, és tényleg igyekeztem mindent tolerálni, segédkezni, utánna járni, hogy lássa melette vagyok stb stb. ÉS nem a 32 simogatás ami hiányzik, hanem hogy egyáltalán rámemelje a telefont... Vizsgaidőszak végeztével ugyanis mindegyikünk hazaköltözött, és hogyha én nem hívom fel, akkor neki nem jut eszébe...

nem gondolnám hogy napi egy telefon megfojtana bárkit is...

2010. jan. 31. 16:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg a barátnődnek, hogy hanyagolva érzed magad, és szeretnéd, hogy többet foglalkozzon veled. Ha erre azt mondja, hogy még 1-2 hétig így lesz, mert vizsgaidőszak van, akkor légy kérlek türelmes hozzá. A vizsgaidőszak sajnos ilyen. Túl kell élni.
2010. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Látom vmi nem világos. Nekünk véget ért a vizsgaidőszak már egy hete. A stressz forrása: a pallós a tanulói jogviszonya fölött.

A kezdete: szorgalmi időszak utolsó pár hete (14-15. hét)

2010. jan. 31. 16:50
 7/13 anonim ***** válasza:

nem akarlak elszomorítani,de mi emiatt szakítottunk.. :(

pedig normális volt a kapcsolat csak így nem is tudom..volt hogy egy hétig nem találkoztunk..

de neked azt tanácsolom hogy KITARTÁS!

mostmár az én exemnek is vége a vizsgaidőszaknak és lenne rám ideje..de már sajnos mind1.. :(:(

2010. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ezt nem olvasom végig, de megértelek. :D
2010. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia!

A párod biztosan taccson van lelkileg,méghozzá olyannyira,hogy téged bizony elfelejtett a nagy problémái közepette.Sem megosztani,sem segítséget nem szeretne tőled.Ha nem tudsz vele elbeszélgetni erről,akkor jobb ha hagyod,mert csak le fogja szívni az erődet az állandó aggódás,és tehetetlenség.

Nekem is rengeteg problémám volt az iskolával,most átestem egy váltáson is,sikerült az átjelentkezésem,és a párom végig mellettem volt.Felhőtlen a kapcsolatunk már több hónapja,így nem volt nehéz egyedül elgondolkoznom azon,hogy igenis ezt szeretném csinálni-tanulni és folytatni!Nem pedig abbahagyni és őt is energiával lehúzni.Örül és büszke rám,és én is rá,hogy mellettem ált,1nap alatt megoldottam a problémáim.

2010. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hello,

az elso valaszolo vagyok. Ha tenyleg igy van, akkor sajnalom, mert az aki hazamegy es megszunik szamara egymasik ember letezni, akkor az mar nem kecsegtet sok joval. Amennyiben van ra lehetoseged, menj el hozza beszeljetek at a problemakat lehetoleg szemelyesen. Sokat szamit, hogy ne MSNen vagy telefono, hanem szemtol szembe beszeljetek meg, hogy ki mit szeretne ettol a kapcsolattol, a masik feltol, sajat magatol stb. Ha szeret, akkor nincs mitol tartani, mert megert, ha pedig idokozben kiabrandut volna, akkor meg nincs ertelme szaladni utana. Jon a kovetkezo..

2010. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!