Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem. Nem az a kérdésem, én, mit tegyek, mert ezt úgy is magamnak kell eldöntenem, hanem az, hogy Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ez egy elég hosszú történet, nem tudom, hogy röviden, hogy fogom tudni leírni.

Van egy srác, nem rég óta ismerjük egymást. Eleinte nem jött be, később egyre szimpatikusabb lett. Jó barátok lettünk/vagyunk. Bármiről tudunk beszélgetni.

Felvetődött egy kérdés, mi lenne, ha alkalmi szeretők lennénk. Persze több feltétele is volt mind a két oldalról a dolognak, a legfontosabbakat emelném ki, egyikünknek sem lehet ez alatt kapcsolata, senki nem tudhatja, és, ha úgy érezzük, kezdünk mélyebb érzelmeket érezni, mondjuk el.

Azóta több barátnője is volt, de betartottuk a feltételeket. De amikor szakít, mindig visszajön hozzám. És én meg azt hiszem, közben beleszerettem, de nem merem neki elmondani, mert félek a következményektől, de a lelkiismeretem, nem hagy nyugodni.

Mik lehetnek a következmények... Kerülni fog és nem fog többet keresni, se barátként, se szeretőként.

És bár fáj, ha mással látom, mégis valahogy örülök, hogy boldog. És mégis engem is örömmel tölt el, hogy tudom, hozzám fog jönni, ha vége lesz a kapcsolatának. Én meg szeretném, ezeket a ritka, rövid alkalmakat is kihasználni arra, hogy vele lehessek és még, ha csak ezekben a kis időkben is, de boldog lehessek vele.

A kérdésem, tudjátok...


2010. jan. 31. 15:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Már nem egyszer elhatároztam, hogy megmondom, de vhogy mindig megtorpantam eddig.

Nem merem!!!

2010. febr. 2. 08:33
 12/21 anonim ***** válasza:

Szoktál mással is találkozni vagy csak arra vársz mindig, hogy visszatérjen hozzád?

Ha a válasz igen: sürgősen tünj el ebből a helyzetből, ha dugásnál többet érsz neki (nem barátként), menni fog utánnad. Ha nem keres, nincs miről beszélgetni, neki ennyi vagy.

Ha a válasz nem: próbáld a többi srácban is megtalálni, hogy mi vonzó benne, lássa már hogy nem csak ő van a világon. Érezd jól magad!

28/L

2010. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó tanácsát fogadd meg, ha mindenképpen jól akarsz kijönni a helyzetből. Én tuti ezt tenném, mert lehet, ha egy kicsit elérhetetlenebb leszel, felébred benne valami.
2010. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam mással is találkozni! Igaz, max. 1 csókig jutok, mert többre nem vagyok képes, miatta...

Persze próbálkozok, mert szeretném túl tenni rajta magam, de nagyon nehezen megy.

Vele meg, rideg vagyok, tehát, úgy viselkedek, mintha semmit nem éreznék, és mindig Ő keres engem, mikor úgy van.

2010. febr. 2. 09:31
 15/21 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj egyszer nemet mondani mikor keres. Hidd el neki nincs semmi kihívás abban, hogy tudja bármikor hívhat szívesen hanyattdobod magad neki, te lennél a csaj, akit másik híjján elő lehet venni, kicsit leporolja, amíg nincs érdekesebb. Ne haragudj, ha ez durva volt, de ez sajnos így tűnik.
2010. febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem volt durva, volt már több alkalom is, hogy nemet mondtam. Ezzel én is tisztában vagyok. Azért köszi, a tanácsokat.
2010. febr. 2. 10:33
 17/21 anonim ***** válasza:
előre is bocsi!! De tuti h csak kihasznál:S Ha nincs jobb neki jó vagy Te is. Te vagy számára a biztos pont akihez bármikor visszamehet, ha úgy van kedve. Sztem az lenne a legjobb, ha megmondanád neki,hogy te befejezed ezt az egészet, nem leszel neki a második. Ha esetleg nála is van valami érzés, nem csak a sex akkor nem fogja hagyni, hogy vége legyen, hanem lép majd valamit.
2010. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel is tisztában vagyok. Sok mindenen végig rágtam már magam... :(

És itt jön a kedvenc mondatom...

Kihasználom, hogy kihasznál.

Kihasználom azt a kis időt, amit vele lehetek.

2010. febr. 2. 12:15
 19/21 A kérdező kommentje:

Bocsi, nehéz lesz engem egyikről is és másikról is meggyőzni. De lehet meg kellene neki mondanom, hogy szeretem, és bár minden porcikám őt akarja és, hogy nekem az a kevés is elég, amit ő ad, de mégse kellene ezt folytatni.

De ebben, meg az a gáz, hogy Ő a legelején megkérdezte tőlem, hogy de el fogom-e tudni viselni, ha Ő mással van, és azt mondtam igen. Ő igazából majdhogy nem közölte velem, hogy csak szex és más semmi.

De, honnan tudja, hogy Ő sem kezdett-e el, irántam közben érezni vmi mást is?

2010. febr. 2. 12:19
 20/21 A kérdező kommentje:
Tudom fárasztó vagyok. Bocsi!
2010. febr. 2. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!