Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A félénk srácoknak van esélyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk srácoknak van esélyük a lányoknál?

Figyelt kérdés
vagy csak mint haver,meg barát meg mint cukik jók?
2010. jan. 31. 14:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szóval te is a ribanc kategóriában vagy?
2010. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
miért is?azt írta,hogy félénk a barátja.
2010. jan. 31. 16:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem a logikát:D mindegy, akkor is boldog vagyok a félénk pasimmal ha mások leribancoznak emiatt:D
2010. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
dehogyis én is ilyen lányra vadászok,aki észreveszi őket:)
2010. jan. 31. 16:49
 15/19 kolosszus22 ***** válasza:
Van, hogyne lenne, a félénkség egy jellemvonás ami az emberek közel felénél megtalálható. Így a férfitársadalom közel fele is félénkebb kategóriába tartozik. Ha az ilyen férfiaknak nem lenne esélye akkor a nők igen nagy részének esélye sem lenne férfit találni magának.
2010. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy meg fognak unni, nekem is volt félénk barátom,de zavart h alig mert hozzámérni,mindig én voltam a kezdeményező meg aztán ha kikezdett velem egy srác jobban éreztem magam vele még ismeretlenül is mert irányított, volt egyénisége, mert bókolni,viccelődni, olyan volt mintha csak egy haverral mentem volna bulizni és nem a csávómmal stbstbstb

Bátorodj meg!:D

2010. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

alapból a menőbb "rosszfiú" pasikon áll meg a csajok szeme, pedig tisztában vannak vele hogy milyenek lehetnek. Pont úgy, mint ahogy a kúrvákat hamarabb megtalálják mint az értelmesebbeket.

Sztem próbálj kicsit rosszfiúnak látszani és rögtön sikered lesz. (de csak mutasd, ne válj azzá, és tutira főnyeremény leszel valakinek)

2010. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem olcsóbb megoldás egy útszéli prosti, hiszen ahhoz nem kell kötődni. Megvolt a dolog és ennyi. Ha egy plázacicát fogsz ki, vagy akármilyen csajt, akkor tutkó, hogy a gatyád is rámegy.

Én maradnék a prostiknál! Náluk még alkudni is lehet. :D

2010. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
9:58-as én szeretem magamat adni és nem kamuzni,mivel elvileg egy kapcsolat bizalmon alapul bár lehet hogy ezzel sem vagyok tisztában.
2010. febr. 2. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!