Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzánk költözhet a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzánk költözhet a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal egy suliba járunk de ő kolis, mert nagyon messze lakik, viszont anyum felajánlotta hogy hozzánk költözhet mert nagy a ház. Az ő anyja is belement, és hétvégén is itt lenne, csak néha menne haza. Ez meg lehet csinálni? Úgy értem, ha az ő szüleinek oké, akkor nem tiltja semmi jogszabály hogy nálunk lakjon ugye? (még nem vagyunk 16 évesek)
2014. dec. 3. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem, de azért nem semmi szüleitek vannak.
2014. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem tiltja :)
2014. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs akadálya bár két ilyenkoru gyereket össze ereszteni semmi jo nem lesz belöle szerintem
2014. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Nem tiltja törvény az ott lakást. A szexet sem, ha elmúltatok 14. De ugye észnél vagytok, tudtok vigyázni?
2014. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én megengedem! ;-P
2014. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök rendes szülők. Elvégre a legtöbben a saját kamaszkorú gyereküktől is viszolyognak, nem hogy a másétól.


A védekezésről papolónak meg üzenem, hogy ha dugni akarnak, azt akkor is tudnak, ha nem élnek egy fedél alatt. Sőt, így még jobban szemmel lehet őket tartani.

Az átlag tini mindenféle felvilágosítás nélkül...de ezeket a szülőket elnézve, szerintem ezzel nem lesz gond.

2014. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Költözzön hozzád!

Lakva ismered az embert.

Én 15 évesen is örültem volna egy ilyen biztosítéknak, mert ilyen téren bizonytalan vagyok, még most is...

Ha csak pár órát találkozol valakivel, akkor a legszebb arcát láthatod, viszont ha vele élsz, akkor kijönnek a hibák is, és meglátod, hogy hosszú távon mennyire elviselhetőek azok.


19/L

2014. dec. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!