Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy az iskola ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy az iskola ne legyen akadály a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapja tökéletesen működő párkapcsolatom.én most ballagtam 8.ból a barátnőm viszont most lesz 8 szóval általános iskolába marad én meg a szomszédps gimnáziumba megyek a baj az hogy nem is a városban lakik és félek hogy mikor fogunk tudni találkozni ha nem suli után mert 2kor végzek ő meg 2:10kor megy haza...és rettegek az egésztől.
2008. aug. 15. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én több mint 30 km-re lakok a barátomtól ...hát maradnak a hétvégék illetve az esti órák...:)

Hidd el ha szerelem van minden megoldható

2008. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!Ha szeretitek egymást a suli nem akadály!Amikor délután össze tudtok jönni találkozni akkor találkoztok vagy megkérheted a barátnődet hogy várjon meg vagy te várd meg a barátnődet amíg végez az óráival.Meg ott vann az egész hétvége elmehetsz hozzá látogatóba és egész nap elvagytok.Ha tényleg szeretitek egymást és tényleg akarjátok ezt a kapcsolatot akkor megfogjátok oldani a találkozásokat.
2008. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen okod rettegni, hiszen csak a szomszédos gimiről van szó, tehát nem a világ vége :) És ahogy a szülők is szokták mondani: A suli az első:P Persze ez így elég morbidnak hangzik... De hétvégente simán tudtok talizni, már péntek délután is! Rengeteg olyan kapcsolatról hallok, ahol 100-150 km távolság is elválasztja a szerelmeseket, mégis működik! Igaz a mondás: A szerelem minden akadályt legyőz, csak akarni kell! :)
2008. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ha szeretitek egymast nincsen baj......az nem annyira sok...talalkozzatok estenkent....meg hetvegen...az jo ...majd mikor nagyobak lesztek..el dont az mindent mert meg kicsik vagytok..nah enm annyira de elegge..eleg ha szereted es ezt ki is mutatod...es akkor o is kimutatja..es jobban fog a dolgoghoz allni.....nah sok sikert...puszii....by szende
2008. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos van később is busz neki, ha eggyel későbbivel megy csak haza, akkor meg tud várni téged, és ő is hazaér időben, jut még ideje a tanulásra is. Hétvégén meg pláne tudtok találkozni. Szerintem amúgy sem jó minden nap találkozni, nekem már több kapocslatom is leromlott azért, mert minden nap együtt lógtunk. Sokkal izgalmasabb, ha egy héten csak 2-3 alkalommal találkoztok, van miről mesélni, várjátok már a találkozást, szóval sokkal jobb úgy.
2008. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!