Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lenne a barátjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Féltékeny lenne a barátjára?

Figyelt kérdés

Egy csaj szerelmes belém, és én is belé. Jól elvagyunk, na a lényeg:van egy ''legjobb'' fiú barátja. Ma mondta, hogy minden baja van. Megkérdeztem, hogy mi:erre azt írta, hogy összeveszett a ''legjobb fiú barátjával''.


Elvileg full utálja, mert a srác jóba van a csajjal.

Ezért basztatja is a őt, azzal az új baráttal kapcsolatban. Elvileg mert:''ha csak barátok maradnak... mivan ha velem nem fog már foglalkozni? tudom...elmondta 500000x hogy nem fog "elhagyni"...és bízok benne is..de akkoris ott van ha "mi van ha.."''


Ez féltékenység? Mármint úgy értem, hogy ebbe a srácba szerelmes? Vagy csak simán úgymond legjobb csaj barátja akar maradni a nála. Meg jött még olyannal is, hogy őt zavarná, ha az a csaj lenne a legjobb barátja..



2014. nov. 30. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a barátnőd/a lány akivel szeretitek egymást, féltékeny a legjobb barátjára?

Ez sajnos sok minden miatt lehet, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Sok lánynak van olyan srác barátja, akinek ha sokáig nincs nője, a lány megszokja, hogy ő az elsődleges a srácnak, még akkor is, ha nincs köztük semmi. Megszokják úgymond, hogy valaki mindig körülrajongja őket. Ezért, ha belép egy másik lány is a képbe, hiába voltak csak barátok, felébredhet féltékenység, vagy egyéb indulatok.

2014. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!