Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu. Aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu. Aki tetszik és azt szeretném hogy észre vegyen? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu nagyon tetszik. Minden lány bomlik érte a felső suliban.s eggyütt elmentünk bulizni s kétszer is azt mondta hogy jól táncolok.De azért vadítóbban.Mit csináljak hogy észrevegyen?
2010. jan. 30. 09:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nos a kérdést kicsit hülyén irtam ki.Úgy akartam hogy mit csináljak hogy észre vegyen?!
2010. jan. 30. 09:35
 2/5 anonim válasza:

Én szintén nem vettem észre,hogy nyomul a csaj rám(aki most már menyasszonyom)! Nos őrá én is nehezzen figyeltem föl. Pl mindig oda járt szabadidejében,ahova én,és mondtam magamben b....meg ez megint ittvan! éS KEZDETT ÉRDEKLŐDNI OLYAN ELFOGLALTSGOK IRÁNT,MINT ÉN!

Nos én ekkor figyeltem föl rá....és összejöttünk....és már együtt élünk évek óta....!

Bár az fontos lenne,hogy mennyi idős vagy? mert minden korban más a szokás! Reméllem tudtam segitteni:-)

30/f

2010. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Köszi amúgy 19 :)
2010. jan. 30. 10:04
 4/5 anonim válasza:
Nézzél rá erotikusan és flörtölj vele. Ha nem gyp-s, és tetszel neki, tudja mit kell tennie
2010. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. febr. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!