Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másodszor sem tudja eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor sem tudja eldönteni, én kellek-e neki, vagy valami más. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú történet lenne, sajnos nincs időm teljesen kifejteni, de a lényeget leírom.

Két hónpig voltam együtt egy sráccal, aki előtte közvetlenül dobta az előző párját(3 és fél év után). A lány nagyon "kapart" utána, találkozgattak is, eleinte csak azért, hogy a lány elvigye a holmiját, de később sajnos újra összemelegedtek. És válaszút elé állítottam a srácot, és ő az előző lányt válaszotta, hogy rendbehozzák, amit még rendbe lehet. Ezt akkor megértettem, és kicsit még büszke is voltam rá, mert nem dobja el rögtön a régit, csak mert talált egy újat. Rendbe akarta hozni a kapcsolatot, ekkor úgy tünt, hogy a lány is. De a lány nem változtatott semmin, amit a srác kért tőle, így újból szakításra került a sor.

A szakítást megelőző napon a srác eljött hozzám, panaszkodott kicsit, próbált közeledni, én hárítottam, mondván, amíg végleg nem szakít a másikkal, én nem kezdem újra vele. A konkrét problémákról, ami a végleges szakításhoz vezetett náluk (legfőképp a lány őszintétlensége, hűtlensége és a kapcsolattal való nemtörődömsége) nekem ekkor még nem beszélt. Annyit mondott, hogy nem jó már ez neki úgy, ahogy van.

Két nap múlva hallottam róla, azt írta e-mailben, hogy végleg vége a másik lánnyal, de most egyedül akar lenni. Megértettem, hiszen én is ezt tanácsoltam neki.

De egy-másfél hét után már sem ő sem én nem bírtunk a vágyainkkal, és szinte ugyanabban a percben írtunk egymásnak mns-en, hogy mennyire vágyunk a másikra.

Ő nem akar még mindig párkapcsolatot. Szeretne nem kötődni senkihez még egy darabig, én viszont mindennél jobban szeretnék hozzá tartozni.

Rendszeresen találkozunk, együtt bulizunk, hatalmasakat szeretkezünk, együtt töltünk hosszú, kellemes hétvégéket, de mindezt anélkül, hogy kimondanánk, vagy hogy bárki is tudna róla: "Mi egy pár vagyunk.".

Én még most is nagyon türelmes vagyok vele szemben. Szeretnék vele lenni, mert ő a legtökéletesebb férfi, akivel eddigi életem során találkoztam, de ő most "élni" szeretne. Ki szeretné pihenni azt a sok fáradtságot, ami az előző kapcsolata alatt felgyülemlett benne. Én mindeközben reménykedek. Tudom, hogy megéri várni rá.

Hozzátartozik, hogy ő 27 én 26 éves vagyok, tehát már nem vagyunk tinik, akik ne tudnák eldönteni, mi a jó nekik...

Ő viszont néha "Te hány gyereket szeretnél?" kérdéseket tesz fel és arról érdeklődik, hogy mennyire fogok neki hiányozni, míg a haverokkal nyaralni(kanbuli) megy(3 és fél éve nem mehetett így el), másik percben pedig szabadságra van szükségem, nem akar nagy szülőknekbemutatós kapcsolatot(mellesleg a szüleimnél nem ő a kedvenc éppen, talán érthető is, hogy miért). A harmadik percben együtt vacsorát főzünk és megmossuk egymás hátát, a negyedikben megint szabadság kell, az ötödikben pedig az előző szakítás óta megszűnt jóéjt-puszi sms-eket reklamálja...

Tudom, hogy bonyolult az emberi elme és a szív még bonyolultabb, de valaki mondja meg mit kellene nekem tenni.

Úgy érzem jól teszem, hogy "várok" rá. Amikor felhoztam neki a témát, hogy félek, talál valaki jobbat pl. a nyaralás alatt, arra azt a választ kaptam, hogy ne fogjam így fel, mert a negatív gondolkodás miatt tényleg nem lesz már belőlünk semmi. Én viszont tényleg félek, hogy talál valakit, miközben én itthon várom, hogy végre hazajöjjön.

Várni vagy nem várni? Ez itt a kérdés!


2008. aug. 15. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

pasiként mondom, hogy nem várni.


gyakorlatilag megvalósította, a te hathatós közreműködéseddel az a kapcsolati módot, ami a párkapcsolat minden előnyét tartalmazza számára, de teljesen mentes mindenfajta elkötelezettségtől.


Ez nem vezet sehova. Rugd ki és keress magadnak másikat. Akkor talán ő is észbekap és képes lesz felépíteni egy normális kapcsolatot, de számotokra ez a hajó már elment.


Szörnyű, nem szörnyű, törődj bele. Neked ezzel a pasival már sosem lesz rendes párkapcsolatod.

2008. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyannak tünik,aki semmi komolyat nem akar.Nem tudom,hogy megéri e az időt pazarolni rá,mert könnyen lehet csalódás is a vége.Inkább mozdulj ki te is barátnőkkel és próbálj más pasikkal ismerkedni.
2008. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarul dugtok, minden kötöttség nélkül. Ha neked ez kell, jó, de ha nem, akkor sajnos ez így nem hiszem hogy kielégítene.

Egyszer már döntési helyzetbe került, akkor elhagyott téged. Miből gondolod, hogy nem tenné meg újra?

2008. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és még csak 17éves,de én is azt tanácsolom amit az első válaszadó: nem várni!

Felesleges rá várnod,ez a férfi már nem fog megváltozni, nek így tökéletes minden ahogy van és Neked meg nem, ugyanilyen kapcsolatban vagyok és eldöntöttem,hogy én sem várok tovább, mert nem szeretem ha játék szernek néznek (nem törödik a kapcsolatunkkal). Sokszor kértem rá, hogy figyeljen odajobban/ ne késsen/ nem felejtsen el (szószerint) és mindig megígérte, de soha nem teljesített és tudom, hogy nem is fogja, mert neki így tökéletes, és nem érdekli hogy nekem mi lenne jó ahogy nálatok sem érdekli a srácot. Akár mit mond,ne engedj neki, ne hatódj meg semmin,szakíts vele és mond el hogy miért, neked is sokkal jobb lesz, még találkozhatsz egy csomó aranyos pasival :) Sok sikert! Írd meg, hogy mit döntöttél és mi lett ;)

2008. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom azt mondani, hogy ne várj rá. Igaz a mi kapcsolatunk kicsit más volt, de én is vártam a páromra két évet. Akkor volt terhes az élettársa amikor összejöttünk (most lehet lepontozni). Mikor először megláttuk egymást ott volt a vibrálás, de akkor már terhes volt a párja. Fél évig bírtuk, aztán összejöttünk. Ő nem akarta elhagyni a csajt terhesen meg pici gyerekkel. Mondhatni a szeretője voltam. Nálam eludt heti 2-3szor, volt amikor szabadnapos volt és az egész napot velem töltötte. De sokáig nem tudott dönteni. Tudta, hogy engem szeret, de fontos volt neki a fia is. Sokszor éreztem azt, hogy felesleges várnom rá, inkább keresek egy "normális" pasit, de szerelmes voltam. Tavaly februárban aztán úgy döntött elég volt, otthagyta a családját és összeköltöztünk. A nő ezt nem tudta elfogadni, folyamatosan hívogatta meg írogatott neki, pl hogy aludjon nála, meg szexeljenek stb. Aztán zsarolta a gyerekkel a párom meg nem tudta mit csináljon. Voltam én, meg voltak ők. Decemberben már annyit zsarolta a csaj, meg annyira hülyítette (zsarolta, h nem láthatja a gyereket, a párom szüleit teljesen ellenünk fordította) hogy visszament hozzá. Egy napig bírta. Azt mondta, azt gondolta, hogy a fia majd enyhíteni fogja azt amit irántam érez, de rájött 1 nap után, hogy nem tud meglenni nélkülem, és hiányzik minden ami én vagyok. Hazaköltözött hozzám. Aztán megkérte a kezem, jövőhéten esküvő. Én vártam, igaz nem türelmesen, de vártam, és úgy néz ki jól tettem. Tudom, hogy szeret, volt egy rossz házassága, és többször kijelentette, hogy soha nem nősül meg. És tessék...
2008. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!