Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne segiteni ezen?

Figyelt kérdés
van egy srac ...amikro voltam taborba o is voolta o budapesten lakik en meg romaniaba tehat 900 km koztunka ataovlsag es nagyon szeretm me os i nagyon szerte...engem jarunk is.......de igy neten nem ..lehet..van egy masik srac...akivel msot jarok nagyon szertem ot is..meg o is nagyon engem..es ellege komoly akapcsolat en 13 o meg 14...de azt abudapesti sracot...is nagyon szertem..megprobaltam elfelejetni de nem megy kakarmit is csinalok..sehogynem megy...mert nagyon szertemm...es nem tudom csak ugy elfelejteni...anyyira rossz...mindndnnap sirok utanna...mit tegyek h ne sirjak es hogy ne hianyozon es hogy felejtsem el??nagyon kerlek segits....
2008. aug. 14. 21:57
 1/8 anonim válasza:
32%
tarkólövés
2008. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

/vote tarkólövés


Ez a távolság ebben a korban túl sok szerintem. Próbáld reálisan nézni a dolgokat, és elfelejteni a bp-i srácot. Lehet hogy mással sem kéne járnod míg nem rendeződnek az érzelmeid.

2008. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ertem..koszike...de hogyna mondjam meg a mostani baratomnak..hogy bocsi de szakitokk..nem lehet ...nagyon szeressuk egymast...tulsagosan es megszakadna aszive ha vele szakitanek...
2008. aug. 14. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú történet. Nem sokat tudok segíteni. Tanácsot adni próbálok, bár lehet az sem jó tanács lesz.

A netes kapcsolatok sajnos nem nagyon működnek. A távolság miatt távolodtok is egymástól, (főleg ha személyesen nem sokszor találkoztok), több a féltékenykedé, mert nem tudsz a körmére nézni. Mindketőtöknek csak szenvedés, hogy hiányzik a másik, megölelnéd és nem tudod mert messze van. Rossz hogy látod mások csak ejtenek egy telefontés 5 perc múlva már együtt vannak, Ti meg 3 hétig terveztek egy találkozót, utaztok egy csomót alig pár óráért. Szóval szenvedés... (tapasztalatból írom egyébként)

Látom van még egy barátod. Azt mondjuk nem tartom helyesnek egyszerre kettővel, mert tudod a végén 2 szék közül a padalá esés lesz belőle. Azt válaszd akit szeretsz, és aki elérhető számodra. Próbálj a hozzád közelebbi sráccal elfeljtetni a másikat, legyél vele sokat és akkor talán ő lesz az egyetlen aki a szívedet elfoglalja. Nem könnyű valakit elfelejteni, de szerintem a a jobb ah elengeditek egymást. nem hiszem hogy sok megoldás lehetne. Messze vagytok, elég fiatalok is hogy 900 kmer ne lenne nagy akadály.


Nagyon elszomorítottál kislány. Remélem megoldódik valahogy. Kitartás!

2008. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszi hogy segitettel nekem...es ez nem az en nevem es a varga melinda......ha van msn-ed lecci vegyel fel engemet...ferencz_szende@yahoo.com....koszike..
2008. aug. 14. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szakits azzal a fiúval,mert a szerelmi bánatra a legjobb gógyir egy másik szerelem,persze ezzel sokan vitatkoznának,de sokkal könnyebb más karjaiban feledni,mint hogy egésznap egy másikért sírj egyedül,ne szakits vele
2008. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először: használj több írásjelet és egy kicsit figyelj már oda, hogy írsz, alig lehet elolvasni.

Másodszor: Tégy úgy, ahogy csak gondolod, 13 évesen még csak élvezd az életet.

2008. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
meg mondtam a baratomnak vagyiss annak aki romaniaban van itt vellem hoy nem tudom el felejteni a budapesti sracot...es ertse meg//.....azert modntam el neki mert oszinte akarok lenni vele orokke..es megertette..nem is haragudott meg ram...mert szeret..de azert en meg is rosszul erzem magam...jovo heten megyek hozza...es mivel dobjam fel..es mutassam meg neki hogy szeretem?
2008. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!