Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak vámpír (mániás) fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak vámpír (mániás) fiúk?

Figyelt kérdés
Én egy eléggé vámpíros csajszi vagyok.Hosszú szőke-fehér hajjal fehér bőrrel.A szépségemmel semmi gond,vékony babaarcú,középmagas lány vagyok.Imádom a vámpírokat énis úgy nézek ki,de hasonló érdeklődésű fiút még nem nagyon láttam.Na jó Gerard Way-t de ő már házas és sztár.
2008. aug. 14. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
vannak. sőt még olyanok is vannak akik elhiszik magukról hogy vámpírok. ezt tapasztalatból mondom.
2008. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is vámpíros vagyok, és nekem úgy tűnik, vannak akinek ez tetszik:)
2008. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem hasonlóak vagyunk. Külsőre is. Én is lány vagyok, viszont ismerek egy ilyen vámpír külsejű fiút, nagyon jól néz ki, meg egy másik vámpírkedvelőt is. Hotdog.hu oldalon is fent vannak, bár ide nem írom ki a nevüket inkább:) Szóval vannak bizony:D
2008. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Vannak hát! Ismerek olyat is aki mindenben benne van ami vámpíros, és nem tud választani a szex és a vér között. De őt nem adom! :)
2008. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Fiú vagyok, szeretem a vámpíros filmeket, de mániás azért nem vagyok.
2008. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
A kisgyerekek szoktak ijenek lenni. pl van egy harmadikos a sulimbak aki azt hiszi magáról hogy ö az egyetlen megmaradt dinoszaurusz a világon. kész idióták az ijen mániákusok. én eggyel sem járnék mert meglehet jobban szereti a vámpirokat mint téged.
2008. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nembajaz mert énis vámpír vagyok XD
2008. szept. 9. 15:08
 8/11 anonim válasza:
Én is szeretem...Darren Shan könyveit olvasom
2011. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
engem kifejezetten érdekel a téma, szeretem a vámpíros filmeket, játékokat, zenéket :) add meg az msn címed és felveszlek
2011. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy öltözöm,mint egy vámpír, olvasok vámpírkönyveket, nézem a vámpírfilmeket és úgy innék is vért :S nem nagyon ismerek olyan csajt, akinek ez tetszene.
2011. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!