Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Már 3 éve van egy srác aki belém van zúgva ráadásul az osztálytársam,nem a leghelyesebb,de nagyon jó fej ,tavaly nyáron össze jöttem vele aztán egy hét mulva meg csalt . szakítottam vele de azóta is könyörög h fogadjam vissza (mert szeret állitolag) .Bár vanegy másik csaj akivel akkor lóg ha éppen engem szeret és nekem könyörög de ha elküldöm h hadjon békén akkor a másik csajt szereti és én velem lóg ! egy héttel ezelött is megkért h gondoljam át h adok e neki egy ujjab esélyt vagy nem ! Adtam neki egy esély vagyis azt mondtam neki h meg kapja az esélyét de tegyen azért h járjak is vele erre azt beszéltük meg h maj felhiv suli utén és elmegyünk sétálni aztán hirtelen este irt msn en h nincs pénz a kártyáján , másnapra áttettük és irtam neki h bocsi de szarul vok hánytam stb (ez persze kifogás h lemondjam nem tudom miért :|) egy félóra mulva irt msnen :bocsi de ki kell takaritanom a szobámat meg megyünk el majd holnap talizunk talán és majd lesmárollak vagyis tuti h lesmárollak !!

ez nekem sok de nemt udom h épitsem le ugy h meg is értse és véglegesen emgutájon avgy akrámi de száljon le rolam

kérlek segitsetek


2010. jan. 28. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

háá écsd meg hogy nem baszol meg!

másold be neki msnen és békénhagy tuti:)

2010. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van egy pár jó kis sablon szöveg mint pl.: bocs most a tanulásra kell koncentráljak..
2010. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
flegmáz neki! nézd le és légy beképzelt nagyon beképzelt vele... éreztesd vele, hogy a kettőtök közti viszonyba te vagy a felsőbbrendű lény. Ne írj neki vissza msn en.. stb
2010. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) még várom a válaszokat és a segitségeket
2010. jan. 28. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban ezeket a dolgokat teszi akkor csak egy dolgot tudok ajánlani. Egyszerűen néz át rajta. Ha netán van barátod akivel már kicsit jobban össze vagytok gabalyodva, akkor mutasd be neki, csókold meg elötte. Ha ez nem fogja eltántorítani akkor semmi.


17/F

2010. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mond meg neki a szemébe,h felejtsen el mert ez neked nem jó,nézz ki magadnak v.kit és azzal randiz.A keresésére meg ne válaszolj egy idő után csak leesik neki
2010. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!