Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ha a barátotok titokban találkozgatna az egyik barátjával és olyankor nem írna vissza nektek vagy hazudna arról hogy mit csinál, csak mert tudja hogy te nem bírod a barátját?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóba a barátjával és eleg jó okom van rá hogy miért nem bírom, pár hónapja békultek ki a barátommal, és eltitkolja ha találkozik vele "mert tudom, hogy neked rosszul esik és nem bírod"..


Nektek hogy esne?


Azóta megbeszéltuk, hogy máskor elmondja. Nektek hogy esne ha eltitkolta volna honapokon keresztul?


2014. nov. 8. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

szarul esne és átverve érezném magam


de miért nem bírod a barátját?

miért nem beszéled/békülsz ki vele hogy ne kelljen hazudnia?

2014. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyik haveromnak volt egy ilyen csaja.

mikor találkoztunk a csaj 20 percenként felhívta.

aztán tartottam a havernak egy kiselőadást a papucsság jelentéséről a kontroll megtartásáról,úgyhogy pár hónap múlva megszabadult az irányításmániás hárpiától és összejött egy rendes kiscsajjal a későbbiekben.

2014. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg oka volt arra, hogy eltitkolta. Mert tudta, hogy akkor be fogsz sértődni. A pasik meg inkább elkerülik az ilyen helyzeteket.

Ne hisztizz ezen, fölösleges feszkó. Feltételezem heteró a srác, tehát megcsalni nem fog vele... :) Most az, hogy találkoznak pár órára az semmi, utána úgyis HOZZÁD megy haza.

2014. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hivogatom 20 percenkent, de van hogy irok neki 1-2 smst es olyankor van hogy 4-5 ora utan valaszol vagy csak masnap, es az zavar hogy olyankor miert nem tudna visszairni, ciki neki? Nem vagyok harpia, mert talalkozzon vele nyugodtan csak ne titkolja el. Ugyse tudok mit tenni ellene..Egyik nap ugy volt hogy jon hozzam de inkabb vele talalkozott mikozben nekem azt mondta hogy dolgozni kell mennie.

Nem lakunk egyutt, heti 3-4 napot talalkozunk van amikor tobbet.

2014. nov. 8. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen papucs nyuszit dobd a francba. Nem azért, mert találkozik a másikkal, hanem mert sunyi és nem meri felvállalni, hogy márpedig ő találkozik a haverjával. Az ilyen minden másban alattomosan sunnyogni fog és hazudozik, azt mondja amit hallani akarsz és nem képes felnőtt módon felvállalni a döntéseit.

Én egy ilyentől váltam el, fölösleges az idődet erre a pasasra fecsérelni.

2014. nov. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 supra01 ***** válasza:

Nem értem, hogy miért nem választjátok a legegyszerűbb dolgot. Találkoztok hármasban. Megbeszélitek, hogy ki kire miért haragszik. Kibékültök. És utána hármasban is csinálhattok programot ill. a párod is nyugodtan találkozhat a barátjával. Mert ha kibékül két férfi akkor azok barátok. És csak tudd:


Márai Sándor: A barátságról


Nincs emberi kapcsolat, mely megrendítőbb, mélyebb lenne, mint a barátság. A szerelmesek, igen, még a szülők és gyermekek kapcsolatában is mennyi az önzés és a hiúság! Csak a barát nem önző; máskülönben nem barát. Csak a barát nem hiú, mert minden jót és szépet barátjának akar, nem önmagának. A szerelmes mindig akar valamit; a barát nem akar önmagának semmit. A gyermek mindig kapni akar szüleitől, túl akarja szárnyalni atyját; a barát nem akar kapni, sem túlszárnyalni. Nincs titkosabb és nemesebb ajándék az életben, mint a szűkszavú, megértő, türelmes és áldozatkész barátság. S nincs ritkább.


Montaigne, mikor eltűnődött az érzés fölött, mely La Boétie-hez fűzte, ezt mondotta: "Barátok voltunk... Mert ő volt ő, s mert én voltam én."


Ez felette fontos. S Seneca ezt írja egyhelyt Luciliusnak: "Aki barát, szeret, de aki szeret, nem mindig barát." Ez a megállapítás több is, mint pontosság: ez már az igazság. Minden szeretet gyanús, mert önzés és fukarság lappang hamujában. Csak a barát vonzalma önzetlen, nincs benne érdek, sem az érzékek játéka. A barátság szolgálat, erős és komoly szolgálat, a legnagyobb emberi próba és szerep.

(Forrás: Márai Sándor: Füveskönyv)

2014. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!