Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran? Mi mondható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran? Mi mondható normálisnak?

Figyelt kérdés
Ismerkedési szakaszban milyen gyakran keresitek a másikat?(telefon) Pl a 3-4 naponta az normális?
2010. jan. 27. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
sok, nagyon sok max 1x
2010. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem keresd este ne túl későn és akkor megtudjátok beszélni az aznapot:)
2010. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdeklődik, akkor max 1 nap a normális.
2010. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából esténként szoktunk beszélni eleinte mindennap de az utolsó két hétben már csak 3-4 naponta keres/ keressük egymást.
2010. jan. 27. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elszomorítani, de az lehet nem olyan jó jel ha már csak 3-4 naponta keresitek egymást... Ha valóban érdeklődtök egymás iránt, akkor naponta legalább 1x beszélnetek kéne...
2010. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor is általában én kezdeményezem a beszélgetéseket,állítólag munkahelyi gondjai vannak...de amikor beszélünk mindig mondja,hogy hiányol..de mégsem keres :( Ezért kérdeztem.
2010. jan. 27. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán kérdezd meg tőle, hogy mi ennek az oka. De közben szoktatok találkozni is?

Utolsó voltam.

2010. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy hónapja ismerkedtünk meg egy buliban ,azóta telefonon tartjuk a kapcsolatot.De azóta többször összeakartuk hozni a találkozót de vagy ő a meló vagy én a suli miatt nem tudtuk még összehozni.
2010. jan. 27. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet az a gond, hogy lassan találkoznotok kellene. Utána lehet jobban keresne;) Mindenesetre próbáld vele megbeszélni, keressetek végre egy olyan időpontot ami megfelelő mindkettőtöknek;) Sok sikert;) (13:40-es voltam)
2010. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2010. jan. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!