Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 22 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 22 év korkülönbség normálisnak mondható egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert sokan megvetnek minket amiatt, hogy én 25 vagyok a barátnőm pedig 47 éves.
2011. jan. 11. 03:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó akkor a többiekkel nem kell foglalkozni!

Unokatesóm is 25 éves és hasonló korú élettársa van mint neked, boldogok.

20f

2011. jan. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
anyu és apu közt 17 év korkülömbség van, 15év házasság ment tönkre:S
2011. jan. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális. Tíz év múlva is döfködnéd? Most komolyan?

26/F

2011. jan. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most még semmi probléma nincs vele , de hosszútávú kapcsolatot ne tervezz . Ha hosszú távú kapcsolat is érdekel , akkor keress egy korodban hozzád illőt .
2011. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Biológiailag nem normális, de az emberi érzelmeket nem mindig érdeklik a szabályok.

Ha akarod az egészet, akkor ne kérdezd! Ha meg kételyeid vannak, lépj le.

Tehát, igen, normális, ha úgy érzed!

2011. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mért ne,hagyjátok már a szabályokat nincsenek.

Hol van az kőbe vésve,hogy pasi csak és kizárólag fiatalabb csajt válasszon,és ha nem akkor jönnek az ufok?Vagy Lucifer?Vagy mi?

Az,hogy a többiek lenéznek kérdező tudod,mit sz_rj rá.Ki ő,érted,csak olyan magyarázzon akinek példaértékű kapcsolata van.


Milliomos észjárásom:"Maximum olyanok véleményére adj,aki ott tart ahol te akarsz tartani legalább 5 év múlva."


Sz_rj az emberek véleményére,kit érdekelnek.Én ezt megtanultam,higgy nekem személyiségfejlődéssel foglalkozok.


Amúgy nekem is 14 évvel idősebb nőm van.Kit mit mond nem érdekel,te is tedd ezt.

Legyetek boldogok."Akár hiszed,hogy megtudod csinálni akár nem,mindig igazad lesz."


23F

2011. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizonyára, hogy nem fog egy életre szólni. De ezt gondolom te is tudod.

De egyik sem szól addig. Szóval sok boldogságot nektek, és ne foglakozz senki véleményével.

Nekem is mindig idősebb b.nőim voltak.

No para!!! Az érett nők a legjobbak!

31/F

2011. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne,mi történt azóta?
2014. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!