Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Rohadtul kell ez a csaj :S

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy van egy csaj, akivel amúgy legjobb barátok vagyunk kb 2 hónapja. Végigdumáljuk az egész napot telefonon vagy msn-en, moziba meg bulikba járunk,közös számunkat hallgattuk. Szinte mindent tudunk egymásról, mert őszintén megbeszélünk olyan dolgokat, amit talán pasi meg csaj egymás között soha. Múlt héten pénteken kicsit összevesztünk, mert megígértem, hogy elmegyek velem szombaton egy buliba de aztán meggondoltam magam, így neki vonattal kellett mennie. Mondta, hogy ha mégis elmegyünk autóval mégegyszer nem áll szóba velem. Mi meg persze aztán elmetünk, de nem saját szándékunkból. Ő meg bosszúból vagy nem tudom miért cserébe összejött a volt pasijával. Kértem hogy bocsásson meg, végülis belement, de akkoris összejött a sráccal. Azóta már a barátságunk se ugyanolyan, alig beszélünk. Valaki tudna egy jó megoldást? Azt ne írjátok, hogy felejtsem el, mert inkább belehalok...
2010. jan. 27. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt elrontottad. Ki szándékából mentél akkor el ha nem a sajátodból ? És vele miért nem mentél el előtte ?Pedig most ha összejött a barátjával akkor neki a barátjára kell jobban koncentrálnia és nem rád, szóval ez is érthető hogy nem olyan a kapcsolatotok. Én a barátja helyében nem is tűrnék egy legjobb fiú barátot mellettem. Főleg ha csak 2 hónapos az egész. Ha évekig meg kiskoruk óta ismerik egymást az más lenne, de így hogy 2 hónap... Szóval én nem szeretném hogy mélyebb témákról beszéljenek meg a kapcsolatunkról egy másik férfival mert ha olyan mint te hogy hajtasz a lányra akkor igen csak be tud keverni. Bár ha a lány engedi akkor azt hiszem nem is számítana. Szóval annyit tudsz tenni hogy tartod vele a kapcsolatot kb mint egy ismerős. És ha szakítanak önszántukból akkor mellé állsz mint egy barát. Egy igaz barátnak az is a feladata ( ha te annak tartod magad ) hogy nézze mi a legjobb a barátjának. És ha neki most ez jó ,akkor hagynod kell élni így.
2010. jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy miért nem a saját szándékomból. Amúgy azt hittem még jobb is lesz, legalább hazaviszem őket és elfelejtik, de amint meglátott egyből elfordult, és egy ideig szóba se állt velem. A srác már egy ideje hajtott rá hogy visszaszerezze, de eddig semmi, lehet miattam, nem tudom. Mostmeg egy éjjel alatt úgydöntött a csaj, hogy akkor mégis?? Ettől teljesen depressziós vagyok már 4 napja, komolyan mondom már élni sincs kedvem. Meg amúgy nagyon olyan érzésem van, hogy több vagyok neki, mint barát, csak nem tudom miért de nem vallotta be.
2010. jan. 27. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Vald be neki, hogy többet érzel mint barát, lehet erre vár
2010. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt már régóta tudja :S
2010. jan. 27. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello.Szerintem ha volt köztetek kis kis nézet eltérés azt ki lehet javitani.Az,hogy mivel hogyan meg az ilyenek.De az,hogy most összejött a volt partneréve....

Szerintem minden féle képpen közelits hozzá nagyon,mert ha nem elveszitheted.Komolyan !!!!Az én egyik barátom is igy veszitette el a barátnöjét:(

SÜRÖN JÁRJÁL VELE IDE-ODA AZ A FÖ,HOGY VELE LEHESS.

NE ENGEDD EL !!!Mert látom te tényleg szereted.

2010. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello az utolso hozzá szolo vagyok:

Igazuk van az elöttem lévöknek 2 honap.....elgondolkodtatu,remélem tudod,hogy miért...

a 2 honap nagyon kevés idö.

De ennek ellenére lehet szerelem ilyen hamar...

Fel a fejjel.

2010. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért de ha elvárja, hogy ide oda furikázd a pics*ját, akkor ott valami probléma van.
2010. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!